UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BURÇLARA GÖRE İDEAL TATİL ÖNERİLERİ NELER? ASTROLOJİ'NİN "MESSI"Sİ ŞENAY YANGEL SİZLER İÇİN AÇIKLADI!..

BURÇLARA GÖRE İDEAL TATİL ÖNERİLERİ NELER? ASTROLOJİ'NİN "MESSI"Sİ ŞENAY YANGEL SİZLER İÇİN AÇIKLADI!..

BURÇLARA GÖRE İDEAL TATİL ÖNERİLERİ NELER? ASTROLOJİ'NİN "MESSI"Sİ ŞENAY YANGEL SİZLER İÇİN AÇIKLADI!..

KOÇ: Marsın dinamizmini güçlü enerjilerini ruhlarında taşıyan  enerjisi yüksek Koç burçları maceraperest kişilikleri ile yeni yerler keşfetmekten hoşlanırlar insanlarla kaynaşacakları rahat ve güvenilir yerler onları cezbedecektir. Bu burçta doğan insanlar için ideal gezi yerleri Madagaskar, İtalya ve Fransa olabilir.

BOĞA: Venüs ‘ün çocukları Boğa’lar yerel lezzetlere oldukça düşkündürler. Farklı mutfaklar yiyecekler, çarşılar ve geleneksel el sanatları atölyeleri  aşkla ilişkili yerler mabetler tapınaklar onlara göredir. Bu burçta doğan insanlar için ideal gezi yerleri Türkiye, özellikle Bodrum da bulunan Ay Tanrıçası HEKATE tapınağı, Kapadokya Peri bacaları görmeleri gereken yerlerdir. Yunanistan ve İsviçre gibi ülkelerde onlara cezbedici gelecektir.

İKİZLER:

Merkür’ün çalışkan hümanist meraklı insanları İkizler alışveriş yapmayı çok severler. Müzeler moda merkezleri mağazalar galeriler onlara cazip gelecektir.  Gardıroplarını yenileyecekleri bir tatil onlara iyi gelecektir. İkizler burcunda doğan kişiler için ideal tatil yerleri arasında Çin, Japonya, Arjantin, Kanada ve Avusturya bulunmaktadır.

YENGEÇ:

Ay’ın duygusallığını aşkın heyecanını ruhlarında taşıyan Yengeç burçları, Özgürce hareket edebilecekleri doğa ile iç içe olup romantizmi doyasıya hissedecekleri bir tatil onları fazlası ile mutlu edecektir. Yengeç’ler için tatil AŞK la birlikte ya da AŞK’ ı ararken plajda yatıp denizin keyfini sürmekle tamamlanacak bir ritüeldir. Yengeçler için ideal yerler arasında Türkiye Antalya Marmaris Fas, Norveç ve Güney Afrika bulunmaktadır.

ASLAN:

Güneşin sıcaklığını kalplerinde taşıyan Aslan burçları zengin tarihi ile bilinen şehirlere daima ilgi duyarlar. Kral ve Kraliçe ruhunu hissedecekleri yerler onlara göredir. Saraylar mistik tarihi yerler Aslanlar için tatil ruhunun tamamlayıcılarıdır.  Aslanlar için ideal  tatil yerleri Türkiye Bodrum, İspanya, Macaristan, Singapur ve Suudi Arabistan.

BAŞAK

Zodyak’ın saf ve temiz ruhları Başaklar için tatil huzuru yakalamak anlamına gelir.  Yaban hayatı, dağlar ve tapınaklar onları adeta  büyüler.  Onlar manevi huzuru bulmak için  dini merkezleri ziyaretlerden de hoşlanırlar. Bu yüzden onlar için ideal yerler Hindistan,  Türkiye İzmir Meryem Ana Urfa Meksika, İngiltere ve Bulgaristan dır.

TERAZİLER:

Venüs’ün Aşka aşık insanları TERAZİ’ ler  yaz tatilini beklemeden de işleri eğitimleri gereği  yurt içi yurt dışı sık seyahat edebilirler. Terazilerde geleneksel tatillerden pek te hoşlanmazlar. Onlar tatili yeni bilgi edinme ve ilginç insanlarla tanışmak için eşsiz bir fırsat olarak değerlendirmek isterler. Eğitim gezileri terazilere cezbedici gelir kitap mağazaları, antika dükkanları araştırma merkezleri onlara göredir.  Terazilerde için mükemmel yerler Türkiye Hatay Finlandiya, İsveç ve Rusya'dır.

AKREP

Zodyak’ın gizemli sezgili insanları Akrep’ler için plajlar deniz ya da nehir olmayan bir tatil hayal bile edilemez.  Onlar tatilde fiziksel ruhsal bakımlarına  zaman ayırmak ve bunu değerlendirmek isterler. Mistik yerler de onlara göredir. Akrep burçları için  ideal yerler arasında Türkiye Urfa Göbekli tepe, Portekiz, Afrika, İskandinavya ve Mısır bulunmaktadır.

YAY

Jüpiter’in sevgi dolu pozitif insanları Yay’lar sportif aktivitelerin olduğu tatilleri her zaman öncelikli olarak değerlendirirler. Dinlenmenin yanı sıra fiziksel olarak aktiviteleri onlar için önemlidir.  Merkezi spor salonu ve fitness merkezi olan bir otel onlara göredir. Ruhsal olarak arayışlarını geliştirebilecekleri yerleri keşfetmek farklı kültürden insanları tanımak onlar için vazgeçilmezdir. Onlar için uygun yerler Almanya, Polonya, İsrail ve Birleşik Krallık olacaktır.

OĞLAK BURCU

Satürn’ün oto kontrolü yüksek ciddi oldukları kadar masum bir çocuğun saflığını yüreklerinde taşıyan insanları Oğlak’lar için tatil ruhsal ve bedensel olarak dinlenmek anlamına gelir.  Şehir turları sahiller spor müzik gibi  aktiviteler ile tatilin tadını çıkarmak isterler. Müzik festivallerini severler, Bu yüzden onlar için Türkiye Bodrum, Çeşme Kıbrıs, Yunanistan ve İrlanda uygun yerlerdir.

KOVA

Uranüs’ün kabına sığmayan enerjisini yaşama aktaran kişileri Kova’lar tekrarlardan hoşlanmazlar ve her defasında benzersiz bir tatil yaşamak isterler.

Kütüphaneler, Tapınaklar, Plajlar denizde yolculuklar onlar için vazgeçilmezdir. Kova’lar için ideal yerler Belçika, Tunus, Tayland Phuket ve Fas ideal yerlerdir.

BALIK BURCU

Neptün’ün mistik denize doğaya sıkı sıkıya bağlı duygusal insanları Balıklar için deniz havuz olmadan bir tatil düşünülemez. Güneşlenmekten gece eğlencelerinden çok hoşlanırlar. İlginç insanlarla tanışmak turistik yerler gezmek onlara göredir. Balık burçları için için ideal yerler Türkiye Marmaris Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri’dir.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.

Dr. Astrolog Şenay YANGEL 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERŞENAY YANGEL  ASTROLOJİ