UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞAFAK SEZER'LE İLGİLİ MÜJDEYİ YAKIN ARKADAŞI HAKAN URAL VERDİ!..

ŞAFAK SEZER'LE İLGİLİ MÜJDEYİ YAKIN ARKADAŞI HAKAN URAL VERDİ!..

ŞAFAK SEZER'LE İLGİLİ MÜJDEYİ YAKIN ARKADAŞI HAKAN URAL VERDİ!..

Emre Saygı'nın sunumuyla sosyal medya platformu Younow'dan canlı yayınlanan 'Hadi Be'ye konuşan Hakan Ural, yakın arkadaşı Şafak Sezer'in yakında ekrana döneceğini müjdeledi.

'Hadi Be'nin konuğu olan Hakan Ural, Younow takipçilerinin ve sunucu Emre Saygı’nın sorularını yanıtladı.

"ÇAPKIN BİR ADAM DEĞİLİM"

Özel hayatında çapkın olmadığını belirten Ural, "Çapkın bir adam değilim. Yıllarca 'çapkın' diye adım çıktı, ama hiç çapkınlığım olmadı. 19 yaşında evlendim. Yıllarca bu üzerime yapıştı. Çapkın olan ne isimler var. Biraz göz önünde olunca, bir de yakışıklı olunca adın çıkıyor” dedi.

"ŞAFAK SEZER'İN SÜRPRİZİ OLACAK"

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı sağlık sorunlarıyla Gündeme gelen Şafak Sezer’in sağlık durumunun iyi olduğunu ve sürpriz bir televizyon projesiyle ekranlara geri dönmeye hazırlandığını belirten Hakan Ural “Şafak Sezer’in sağlık durumu çok iyi. Yakın zamanda bir sürprizi de olacak. Televizyona değişik bir projeyle geri dönecek. Şafak popüler bir adam. Türkiye’de 4 - 5 komedyen varsa bunlardan biri de Şafak Sezer’dir. Şafak’ın yaşadığı sağlık sorunlarının gündem olması kadar normal bir şey yok. Birçok badireler atlattı, Allah'tan atlattı. Şimdi yeni işlere hazırlanıyor. ‘Kolapçino 4’ ü çekecek. ‘Kolpaçino 4’te ben de yeniden seyirciyle buluşuyorum” dedi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşafak sezer  HAKAN URAL