UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

CANER ERKİN İLE ASENA ATALAY, OĞULLARI ÇINAR İÇİN BİR ARAYA GELDİ!..

CANER ERKİN İLE ASENA ATALAY, OĞULLARI ÇINAR İÇİN BİR ARAYA GELDİ!..

CANER ERKİN İLE ASENA ATALAY, OĞULLARI ÇINAR İÇİN BİR ARAYA GELDİ!..

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Caner Erkin, geçen ay Antalya gecelerinde üniversite öğrencisi Dilan Sunar ile objektiflere takılmıştı. Üstelik, Caner Erkin’in şubat ayında Asena Atalay ile 6 yıllık evliliğinin de tek celsede bitmesine sebep olarak Dilan Sunar’la yaşadığı aşk gösterilmişti.

Caner Erkin’in üniversiteli sevgilisiyle samimi görüntülerinin ortaya çıkmasıyla gözler eski eş Asena Atalay’a çevrilmişti. Artık magazin programı sunucusu olan Asena Erkin, ‘’Renkli Sayfalar’’ programında eski eşi Caner hakkında söylediği sözlerle herkesi şoke etmişti.

Caner Erkin, 13 Nisan’da oynanan Galatasaray – Fenerbahçe derbisinde teknik direktör Victor Pereira’ya karşı saygısızlık yaptığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılmıştı. Ünlü futbolcunun derbi öncesi böyle bir davranışta bulunması hem taraftarların hem de spor basınının büyük tepkisini çekmişti. Yıldız futbolcu yaptığı davranıştan sonra Instagram hesabından açıklama yaparak tüm Fenerbahçe camiası ve spor basınından özür dilemişti.

Tam da bu sırada Caner Erkin’in  ‘’Paramparça’’ dizisinin psikolog Ayşe’si  Şükran Ovalı’yla 1 haftadır aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İddiaya göre Caner Erkin, geçen pazar günü motosikletiyle oyuncunun Bebek’teki evine gitmiş, tedbiri elden bırakmayan futbolcu etraftaki valeleri, “Gazeteciler gelirse bana haber verin” diyerek uyarmıştı.

Ancak Şükran Ovalı, twitter sayfasından yaptığı jet açıklamayla iddiayı yalanladı. Caner Erkin’in Bebek’te oturan Şükran Ovalı’ya “Beşiktaşlısın diye mi bana yüz vermiyorsun” diye laf attığı ancak karşılık alamadığı öne sürüldü. Bütün bu iddialar gündemini korurken 3 ay önce boşanan Caner Erkin ile Asena Atalay’ı, oğulları ‘Çınar’ın 6. Yaş günü nedeniyle düzenledikleri Ortaköy’deki partide görüntülendi.

Mekandan ilk olarak Asena Atalay çıktı. Ancak genç kadın kameramızı görünce asansöre binerek mekândan hızla uzaklaştı. Doğum gününün kutlandığı çocuk kulübünden daha sonra ayrılan Caner Erkin, oğlu Çınar’ı kucağına alarak baba-oğul mutluluk pozu verdi. Çınar’ın babasının boynuna sıkı sıkı sarılması ise dikkatimizden kaçmadı.

Caner Erkin, oğlu ‘Çınar’ ile birlikte mekândan ayrılarak evinin yolunu tuttu.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ


Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERcaner erkin  asena atalay