UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ASENA ATALAY, CUMARTESİ GÜNÜ SUNACAĞI MAGAZİN PROGRAMINDA ESKİ EŞİ CANER ERKİN'İN KAÇAMAĞINA YER VERECEK Mİ?..

ASENA ATALAY, CUMARTESİ GÜNÜ SUNACAĞI MAGAZİN PROGRAMINDA ESKİ EŞİ CANER ERKİN'İN KAÇAMAĞINA YER VERECEK Mİ?..

ASENA ATALAY, CUMARTESİ GÜNÜ SUNACAĞI MAGAZİN PROGRAMINDA ESKİ EŞİ CANER ERKİN'İN KAÇAMAĞINA YER VERECEK Mİ?..

Fenerbehçeli Milli Futbolcu Caner Erkin yeni sevgilisiyle Antalya'da yakalandı!

Geçtiğimiz hafta kamp için Antalya’da bulunan Türk Milli Takımı’nın sol bek oyuncusu Caner Erkin, takım otelde iken Antalya gecelerinde kumral bir güzelle objektiflere yakalandı.

AB Medya bünyesinde yer alan Antalya High Life Dergisi muhabirlerinin yoğun çalışmaları sonucunda çekilen fotoğraflar geceye damga vurdu.

Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Caner Erkin, Antalya’da oynanan Türkiye-İsveç maçının ardından milli takım ile birlikte Antalya’da devam eden kampta yer aldı. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in izniyle bir gece önce tüm oyuncular Antalya şehir merkezinde güzel bir akşam geçirdi.

Ertesi akşam ise kamp devam ederken takımdan ayrılarak şehir merkezine gelen Erkin, kız arkadaşıyla bir restoranda yemek yedikten sonra geceyi bitirmedi.

Sene başında eski eşi Asena Erkin’den boşanan Caner Erkin, bekarlık hayatında ilk kez bu şekilde görüntülendi.

Antalya’nın lüks bir restoranında kız arkadaşı ile birlikte yemek yedikten sonra gece geç saatlerde restorandan çıkan Caner Erkin, aracı kullanmak için şoför koltuğuna oturdu. Aracı kullanmak isteyen Erkin, direksiyon başında zor anlar yaşadı.

Tüm uğraşlarına rağmen aracı hareket ettiremeyen Erkin, aracı stop ettirdi. Çareyi aracı kız arkadaşına teslim etmekte bulan Erkin, araç içerisinde şoför koltuğundan yan koltuğa geçiş yaptı.

Restorandan ayrıldıktan sonra bir süre Lara bölgesini turlayan Erkin ve kız arkadaşı, falez parkının otoparkında durdu. Midesi rahatsızlanan Erkin istifra ederken, kız arkadaşı kendisine yardımcı olmak için yoğun bir çaba sarf etti.

Biraz temiz havadan sonra kendisine gelen Erkin, kız arkadaşına teşekkürü samimi pozlarla gösterdi. Bir süre parkta samimi görüntüler sergileyen ikili, açık bir mekanda kahve içmek için oradan ayrıldı. Falez Parkı’ndan çok ilginç fotoğraflar ise objektiflere böyle takıldı.

Falez Parkı’ndan ayrıldıktan sonra araçla yine Lara bölgesinde turlayan ikili, ikinci bir molayı benzinlikte verdi. Hızlı adımlarla benzinliğin tuvaletine giden Erkin, o esnada istasyonda bulunup kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen kişilere çok kötü olduğunu söyledi.

Tuvalette bulunduğu sürede Erkin’in gizemli kız arkadaşı, sık sık arabasından bir şeyler alarak Erkin’in yanına döndü. Uzun bir süre burada kalan ikili, daha sonra el ele araçlarına ilerleyerek gecenin karanlığında kayboldu.

ÖNEMLİ GELİŞME!

Caner Erkin'in önceki gün Antalya'da esmer bir güzelle yakalandığı haberlerini okuyan Asena Atalay'ın büyük bir şaşkınlık yaşayarak hüngür hüngür ağladığı ortaya çıktı.

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, takım otelde iken Antalya gecelerinde kumral bir güzelle objektiflere yakalandı. Sabah'ta yer alan habere göre, konuyla ilgili ne tepki vereceği merak konusu olan boşandığı eşi Asena Atalay'ın haberi okuduktan sonra büyük bir şaşkınlık yaşadığı öğrenildi.

CANER HIZLI ÇIKTI

Evli oldukları dönemde her yaptıkları olay olan ve magazin manşetlerinden düşmeyen Asena-Caner Erkin çifti, geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla evliliklerini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından Asena'nın ismi birçok kişiyle aşk dedikodularına karışırken, önceki gün Caner Erkin de sürpriz bir şekilde esmer bir güzelle Antalya gecelerinde yakalandı.

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Boşanmalarının ardından verdiği bir röportajda "Caner ile ilgili aşk haberi gelse sunmam. Caner'in yanına olacak kadın kesin doğru bir kadındır. Caner çok mükemmel bir adam" ifadelerini kullanan Asena'nın Caner'le ilgili haberi okuduktan sonra büyük bir şaşkınlık yaşadığı ve hüngür güngür ağladığı ortaya çıktı. 

ASENA ATALAY CUMARTESİ GÜNÜ SUNACAĞI MAGAZİN PROGRAMINDA ESKİ EŞİ CANER ERKİN’E YER VERECEK Mİ?..

Asena Atalay boşanmalarının ardından verdiği bir röportajda "Caner ile ilgili aşk haberi gelse sunmam" ifadelerini kullanmıştı. Şimdi herkesin merak ettiği soru şu: “Asena Atalay, Cumartesi günü Kanal D’de sunacağı magazin programında, eski eşi Caner’in aşk kaçamağını sunacak mı?..”

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERasena atalay  caner erkin