UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

PORTEKİZLİ YILDIZ RONALDO TÜM MAHALLEYİ SATIN ALDI!..

PORTEKİZLİ YILDIZ RONALDO TÜM MAHALLEYİ SATIN ALDI!..

PORTEKİZLİ YILDIZ RONALDO TÜM MAHALLEYİ SATIN ALDI!..

Portekizli yıldız, 2 milyon Euro'ya Rio'da yoksulların yaşadığı bir favela satın aldı. Sonra da burada kiracı olarak yaşayanlara oturdukları evleri hediye etti.

Cristiano Ronaldo'nun emlak yatırımları biliniyor. Portekizli yıldızın haber olan mülkleri arasında New York'ta Trump Tower'da 18 milyon 500 bin Euro'ya satın aldığı daire ve Monte Carlo'daki 140 milyon Euro'luk otel ortaklığı bulunuyor. Ancak Ronaldo'nun son gayrımenkul girişimi çok şaşırtıcı.

Ronaldo'nun emlak işlerini birlikte yaptığı Proto Enterprises, Portekizli yıldızın Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde 2 milyon Euro'luk yatırım yaptığını duyurdu.

Yıldız futbolcunun bu kez satın aldığı mülkse yoksulların yaşadığı favela adı verilen mahallelerden biri. Bu faveladaki bütün araziyi satın alan Ronaldo, daha sonra burada kiracı olarak yaşayanlara artık kira ödememeleri için mülklerini bağışlamış.

Proto Enterprises, favelanın adını açıklamayarak sadece Rio'nun kuzeyinde bulunduğu ve Brezilyalı eski futbolcu Adriano'nun büyüdüğü yer olduğu bilgisini verdi.

Bu bilgilerden mahallenin polisin giremediği ve uyuşturucu ticaretinin yoğun yapıldığı Vila Cruzeiro olduğu tahmin ediliyor. 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERronaldo  favela  yardım