UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YOLLARI YENİDEN KESİŞTİ! HÜLYA AVŞAR VE VİLDAN ATASEVER 3. KEZ AYNI PROJEDE!..

YOLLARI YENİDEN KESİŞTİ! HÜLYA AVŞAR VE VİLDAN ATASEVER 3. KEZ AYNI PROJEDE!..

YOLLARI YENİDEN KESİŞTİ! HÜLYA AVŞAR VE VİLDAN ATASEVER 3. KEZ AYNI PROJEDE!..

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta düğüm çözülüyor

2004 yılında ‘Kadın İsterse’ dizisinin ardından bir yıl sonra; 2005 yılında ‘İki Genç Kız’ filminde bir araya gelen Hülya Avşar ve Vildan Atasever’in yolları ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’de yeniden birleşti.

Hülya Avşar’ın ‘Safiye Sultan’ karakterini canlandırdığı ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisine Vildan Atasever, ‘Hümaşah Sultan’rolü için seçilmişti.

Handan ve Derviş arasındaki gizli ilişkiyi öğrenen Halime, haremi birbirine katıyor. Halime’nin oyunuyla Kösem ve Handan karşı karşıya geliyor. Kösem, Derviş Paşa’nın sonunu getirecek kanıtın peşine düşüyor ve gördükleri karşısında büyük bir şoka uğruyor! Safiye Sultan kız kulesinde hapis hayatı yaşarken, tek umudu kızı Hümaşah Sultan saraya geliyor. İskender, ailesinin izini bulmaya çalışırken, saraydan biri kayıp şehzade hakkındaki gerçeği öğreniyor.Zülfikar ve Kösem’in kendisinin peşinde olduğunu anlayan Derviş Paşa tehlikeli bir hamle yapıyor.

Şehzade Mustafa’nın anne özlemi gitgide artıyor.Kösem, ilk kez Sultan Ahmed’in emrini hiçe sayıp bir karar alıyor.Ancak felaketle sonuçlanan bu karar onu hiç beklemediği bir gerçekle yüzyüze getiriyor.Kösem’in sırrını bildiğini öğrenen Handan, paniğe kapılıp korkunç bir hata yapıyor!Bu hataya öyle biri şahit oluyor ki Handan geri dönülmez bir yola giriyor!

Handan ve Derviş arasındaki gizli ilişkiyi öğrenen Halime, Handan ve Kösem’i karşı karşıya getirecek zekice bir oyun kurar. Handan gerçekleri örtbas etmeye çabalarken, Kösem adım adım Handan’ın sırrına yaklaşmaktadır.

Derviş Paşa ile ilgili kuşkuları artan Kösem, Mehmed Giray’la birlikte Derviş’in sonunu getirecek kanıtın peşine düşer. Karşısına çıkan kişi Kösem’i şaşkına çevirir. Ancak gerçekleri ortaya çıkarmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Safiye Sultan’ın kızı Hümaşah, yıllar sonra saraya geri döner. Onun gelişi sarayda dengeleri değiştirecektir. Kösem’in sarayda baş etmesi gereken yeni biri vardır artık. Üstelik bu kez asil kandan bir sultan.

Payitahta dönen İskender, ailesinin izini bulmaya kararlıdır. Sultan Ahmed’in İskender’e verdiği görev, onu her yerde izini aradığı annesinin yanına götürecektir.Saraydan biri ise kayıp şehzade hakkındaki gerçekleri öğrenmeye çok yaklaşmıştır.

Kösem, Handan ve Derviş arasındaki gizli ilişkiyi öğrenir. Öyle bir şahidi vardır ki Handan gerçekleri inkar edemeyecektir. Kösem’le yüzleşen Handan, kontrolünü kaybeder ve geri dönülmez bir hata yapar. Muhteşem Yüzyıl Kösem, heyecan dolu yeni bölümüyle Star’da..

 

 

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERmuhteşem yüzyıl kösem