UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TEKNİK DİREKTÖR TOLUNAY KAFKAS İLE ZEKİ YAVRU YUMRUK YUMRUĞA!..

TEKNİK DİREKTÖR TOLUNAY KAFKAS İLE ZEKİ YAVRU YUMRUK YUMRUĞA!..

TEKNİK DİREKTÖR TOLUNAY KAFKAS İLE ZEKİ YAVRU YUMRUK YUMRUĞA!..

Zeki Yavru, Teknik Direktör Tolunay Kafkas ile tartıştı. Marko Simic ile Mustafa Akbaş araya girince Kafkas antrenmanı terk ederek istifa etti.

Kulüp başkanı Recep Mamur ve bazı yöneticilerin de tanık olduğu kavgada Kafkas antrenmanı terk ederek, "Ben görevi bırakıyorum" dediği duyuldu.

Başkan Mamur, bir süre ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. Kafkas'ın yanına giden başkan Mamur, saatlerce odadan çıkmadı.

KAYSERİSPOR TARAFTARLARI ÜZGÜN

Kayserispor'un antrenmanında yaşanan gerginlik taraftarı üzdü. Kayserispor taraftarları yazılı açıklama yaparak olaya tepki gösterdi.

Açıklamada şunlara yer verildi:

"Bugün yapılan antrenmanda teknik direktörümüz Tolunay Kafkas ve oyuncularımız Zeki Yavru, Marko Simic ve Mustafa Akbaş arasında çıkan ve neredeyse yumruklaşmaya varan tartışmanın haberi ne yazık ki gündemimize bomba gibi düşmüştür. Hocamız Tolunay Kafkas, duygularıyla hareket eden bir insandır. Bunun farkındayız lakin bu huyu kendini amatörce hatalara sevk etmektedir. Kayserispor'u ne kadar sevdiğini biliyoruz ve bundan dolayı kendine her zaman destek olduk. Takımımızın içinde bulunduğu şu sıkıntılı günlerde de birlik ve beraberlik adına elimizden gelen her şeyi yapmakla meşgulüz.

Böylesi bir ortamda hocamızın yaptığı bu amatörce davranış nedeniylede şaşkınız. Bize göre, hayatını bu işi profesyonel olarak yaparak idame ettiren bir insanın böylesi amatörce davranışları yanlıştır. Kaldı ki “Artık yeter. Canıma tak etti. Bunlarla uğraşamam. Bırakıp gideceğim, olacak bitecek” cümlelerini kurmakla bizim desteklerimizi de kırabilecek tasarrufta bulunmuştur. Gitmek isteyen hiç kimseyi camianın içinde tutamayız. Kayserispor camiası büyük bir camiadır ve böylesi polemiklerle huzursuzluk ortamının yaşanmaması gerekir. Hocamızdan ve oyuncularımızdan isteğimiz birlik ve beraberlik içinde bu takımın ligde kalması için uğraşmalarıdır. Bir daha böyle haberlerle gündemi meşgul etmemeleri umuyoruz."

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERTOLUNAY KAFKAS  ZEKİ YAVRU  YUMRUK