UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

OSCAR KEYFİ DIGITURK’TE YAŞANIR! DIGITURK, GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ BU SENE DE ‘OSCAR’IN TEK ADRESİ OLACAK!..

OSCAR KEYFİ DIGITURK’TE YAŞANIR! DIGITURK, GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ BU SENE DE ‘OSCAR’IN TEK ADRESİ OLACAK!..

OSCAR KEYFİ DIGITURK’TE YAŞANIR! DIGITURK, GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ BU SENE DE ‘OSCAR’IN TEK ADRESİ OLACAK!..

Digiturk, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Oscar’lı filmlerin ve Oscar Ödül Töreni’nin tek adresi olacak.

Bu yıl geçen yıllardan farklı olarak bir ay boyunca yayın yapacak Moviemax Oscars HD kanalında Oscar’a aday olmuş ve/veya Oscar almış 163 film sinemaseverlere film şöleni yaşatacak. Digiturk 1 No’lu kanaldan izleyicilerle buluşan Moviemax Oscars HD, 1 Şubat’ta yayına başladı.

Digiturk bu yıl da en iyi, en yeni filmlerin ve güçlü yapımların adresi Moviemax ve sinema dünyasının zirvesi sayılan Oscar markalarını bir araya getiriyor. Digiturk üyeleri Moviemax Oscars HD kanalı ile sinema dünyasının en prestijli ödülü olarak kabul edilen ve bu yıl üçüncü kez Digiturk ekranlarından izleyicisine ulaşacak olan Oscar Ödül Töreni öncesinde bir ay boyunca Oscar’lı filmlere doyacak.

Moviemax Oscars HD’de Şubat ayı boyunca toplamda 378 Oscar adaylığı olan ve 148 dalda Oscar kazanmış birbirinden önemli 163 film ekrana gelecek.

Digiturk film paketine üye olan herkesin izleyebileceği Moviemax Oscars HD’de ekrana gelecek filmler arasında: American Sniper, Big Hero 6, Whiplash, Foxcatcher, Selma, Birdman: Or (The Unexpected Virtue of Ignorance), Guardians of the Galaxy, How To Train Your Dragon 2, Interstellar, Citizenfour gibi çok ses getiren yapımlar yer alıyor.

Ayrıca geçen yılın Oscar’da yarışan ve ödül alan filmlerinden Boyhood, Grand Budapest Hotel, Into the Woods, Leviathan, Mr. Turner, Salt of the Earth, Still Alice, Tangerines ve Wild, Moviemax Oscars HD’de yer alırken, bu yılki Oscar adayları arasında yer alan Cinderella, Shaun of the Sheep ve The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared da Digiturk üyeleri ile buluşuyor.

Digiturk üyeleri; En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Erkek Oyuncu kuşakları altında yayınlanacak Oscar’lı ve Oscar’a aday gösterilmiş birbirinden farklı filmler ile benzersiz bir deneyimin parçası olacak. Moviemax Oscars HD’de yayınlanacak filmler, ‘Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde’ uygulamaları içindeki özel kategoriler üzerinden de 1 Şubat - 15 Mart 2016 tarihleri arasında izlenebilecek.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERDigiturk  OSCAR