Yandex Metrika
Uçankuş
YOĞUN KAR YAĞIŞI EĞİTİMİ DE SEKTEYE UĞRATTI! PEKİ OKULLARA HANGİ İLDE KAÇ GÜN ARA VERİLDİ? İŞTE CEVABI!..

YOĞUN KAR YAĞIŞI EĞİTİMİ DE SEKTEYE UĞRATTI! PEKİ OKULLARA HANGİ İLDE KAÇ GÜN ARA VERİLDİ? İŞTE CEVABI!..

31/12/2015 09:01

İstanbul’da okullara kar tatili. 

İstanbul Valiliği, kentte devam eden kar yağışı nedeniyle herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için eğitim öğretime bir gün süreyle ara verildiğini bildirdi.

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan değerlendirmelere göre, kentte devam eden kar yağışının etkisini sürdürmesi ve aralıklarla artarak devam etmesinin beklendiği belirtildi.

Yağışın olumsuz etkilerinin göz önüne alındığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Kar birikintileri, don ve buzlanmanın, özellikle ara cadde ve sokaklarda araç trafiği ve yaya ulaşımında meydana getirebileceği olumsuz etkiler göz önüne alınarak, herhangi bir sıkıntı veya mağduriyetle karşılaşılmaması için tedbir amacıyla; anaokulları, ilk, orta, liselerde eğitim ve öğretime, özel kreş, gündüz bakımevleri, çocuk kulüpleri, rehberlik araştırma merkezleri ve halk eğitim merkezlerinin faaliyetlerine 31 Aralık Perşembe günü bir gün süreyle ara verilmesi uygun görülmüştür."

Açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

İstanbul'da Yeni Yüzyıl, MEF, Bilgi, Arel, İstanbul Teknik, Bahçeşehir, Okan, Nişantaşı, Özyeğin ve Piri Reis üniversiteleri de kar yağışı nedeniyle eğitime ara verdi.

DİĞER İL VE İLÇELER

MUŞ'TA OKULLAR TATİL!

Muş'ta da kar nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

Bursa'nın Orhangazi ve İznik ilçelerinde, taşımalı sistemle eğitim gören ilk ve orta dereceli okullarda eğitim ve öğretime bugün ara verildi.

Trabzon'un Şalpazarı, Tonya, Çaykara, Hayrat ve Dernekpazarı ilçelerinin tamamında, Arsin ilçesinde ise merkezdeki okullar haricindeki tüm okullarda eğitime ara verildiği bildirildi.

Kar yağışı nedeniyle Balıkesir'in merkez Karesi ve Altıeylül ile Manyas, Susurluk, Savaştepe, Divrindi, Kepsut ilçelerinde eğitim öğretime 1 gün ara verildiği duyuruldu.

Sakarya ve Samsun'da da bugün için eğitime ara verildi.

Yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime ara verilen diğer il ve ilçeler ise şöyle:

Karabük (Ovacık, Eflani), Tokat (Almus, Artova, Başçiftlik, Niksar ve Yeşilyurt), Çorum (Kent merkezi, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, Laçin, Oğuzlar, Mecitözü, Ortaköy, Sungurlu, Uğurludağ), Kastamonu (Şenpazar, Bozkurt), Hakkari (il merkezi ve bağlı köyler), Bolu (Gerede, Dörtdivan), Karaman (merkeze bağlı köy ve beldelerde), Düzce, Erzurum, Nevşehir ( il merkezi, Acıgöl, Ürgüp, Derinkuyu, Avanos), Yozgat (Akdağmadeni), Rize (Çamlıhemşin, Hemşin, Güneysu), Giresun (Merkezdeki köy okulları ile Dereli ve Çanakçı ilçeleri), Ordu (Gürgentepe, Korgan, Mesudiye, Akkuş ilçesinde ise İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Yatılı Bölge Okulu ve Ahmet Cürebal İmam Hatip Ortaokulu hariç diğer okullarda),

Niğde (il merkezi, merkeze bağlı köy ve beldeler), Kayseri (Yahyalı), Konya (Halkapınar), Zonguldak, Kocaeli (Kocaeli Üniversitesi de dahil il geneli),

ZONGULDAK

Zonguldak'ta yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bügün eğitim yapılmayacak. 

Zonguldak'ta, kar yağışı nedeniyle il genelindeki okulların bugün tatil edildiği bildirildi. Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamile personelin  bugün idari izinli sayılacağı belirtildi.

KOCAELİ

Kocaeli Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar yağışıyla  düşük sıcaklıkların araç trafiğinde ve yaya ulaşımında yol açacağı olumsuzluğa  yer vermemek amacıyla ilde anaokulları, ilk, orta ve liselerde (rehabilitasyon  merkezleri dahil) bugün eğitime ara verildiği kaydedildi.

Açıklamada, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve  hamile personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

KOÜ'de tatil edildi

Olumsuz hava koşulları nedeniyle Kocaeli Üniversitesinde (KOÜ) de  bugün eğitime ara verildiği ifade edildi.  KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, sosyal paylaşım sitesi Twitter  hesabından paylaştığı mesajda, "Yoğun kar yağışı nedeniyle üniversitemizde bugün eğitim ve öğretime bir gün ara verilmiştir. Aynı gün engelli ve hamile personel  de idari izinli sayılacak" ifadesini kullandı.

KONYA

Konya'da yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak.

Halkapınar ilçesinde, taşmalı sistem kapsamındaki okullarda bugün  eğitime ara verilecek. Halkapınar ilçesinde taşmalı sistem kapsamındaki  okullarda bugün eğitime ara verileceği bildirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Abidin Ünal, yaptığı açıklamada, don ve  buzlanma riski nedeniyle taşımalı sistem kapsamındaki okullarda eğitime 31 Aralık  Perşembe ara verileceğini belirtti.

NİĞDE

Niğde'de yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak.

 Kar yağışı ve aşırı buzlanma nedeniyle Niğde il  merkezi, merkeze bağlı köy ve beldelerde eğitime ara verildiği bildirildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, "Kar  yağışının ardından soğuk ve buzlanma nedeniyle merkez, merkeze bağlı köy ve  beldelerdeki ilk ve orta dereceli okullar, 31 Aralık Perşembe günü, 1 gün süreyle  tatil edilmiştir" ifadelerine yer verildi

KAYSERİ

Kayseri'de yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak. 

Kayseri'nin Yahyalı ilçesi Kaymakamlığından yapılan açıklamada, kar  yağışı nedeniyle  ilçedeki okulların 31 Aralık Perşembe günü, 1 gün süreyle tatil  edildiği bildirildi.

SAKARYA

Sakarya'da yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak.   

Sakarya'da yoğun kar yağışı nedeniyle il genelindeki tüm okullarda bugün eğitime ara verildiği bildirildi. Vali Hüseyin Avni Coş, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından paylaştığı mesajda, yoğun kar yağışı bildirimi nedeniyle bugün kentteki ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiğini belirtti. 

Coş, mesajında, "Sevgili öğrencilerimizin, sağlık ve güvenlikleri için  uygulanan bu tatil sürecinde vakitlerini çok iyi değerlendirmesini diliyorum"  ifadelerini kullandı.

ORDU

Ordu'da yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak. 

Gürgentepe, Korgan ve Mesudiye ilçelerinin genelinde, Akkuş ilçesinde ise iki okul hariç diğer okullarda eğitime ara verildi. Ordu'da kar yağışı nedeniyle Gürgentepe, Korgan ve Mesudiye ilçelerinde eğitime ara verildiği bildirildi. Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, dün gece başlayan kar yağışının hayatı olumsuz etkilediği belirtildi. 

Açıklamada, kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bugün ara verildiği kaydedilerek, "Yoğun kar yağışı nedeniyle 31 Aralık Perşembe günü Gürgentepe, Korgan ve Mesudiye ilçelerinin genelinde, Akkuş ilçesinde ise İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Yatılı Bölge Okulu ve Ahmet Cürebal İmam Hatip Ortaokulu hariç diğer okullarda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir" denildi.

RİZE

Rize'de yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak. 

Çamlıhemşin, Hemşin ve Güneysu ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bugün ara verildi. Rize'nin Çamlıhemşin, Hemşin ve Güneysu ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle bugün eğitime ara verildiği bildirildi. Kaymakamlıklardan yapılan açıklamalara göre, öğle saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı olumsuzlukların yaşanabileceği değerlendirilerek, ilk ve orta dereceli okullarda 31 Aralık Perşembe günü eğitime ara verilmesi kararı alındı.

İkizdere ilçesinde ise kar yağışının aralıklarla devam ettiği, Yatılı İmam Hatip Lisesi dışındaki ilk, orta ve liselerde ulaşım güçlüğü yaşayan öğrencilerin izinli sayılacağı belirtildi. Öte yandan, bazı ilçelerde kar yağışının devam ettiği, buralarda eğitim öğretime ara verilip verilmeyeceğinin ise bugün kararlaştırılacağı kaydedildi.

GİRESUN

Giresun'da yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak.

Merkezdeki köy okulları ile Dereli ve Çanakçı ilçelerinde eğitime ara verildi Giresun'daki kar yağışı nedeniyle Merkezdeki köy okulları ile Dereli ve Çanakçı ilçelerinde eğitime bugün ara verildiği bildirildi.

NEVŞEHİR

Nevşehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak.

Nevşehir il merkezi, Acıgöl, Ürgüp, Derinkuyu ve Avanos ilçelerinde eğitime bugün ara verildi Kar yağışı ve aşırı buzlanma nedeniyle Nevşehir il merkezi, Acıgöl, Ürgüp, Derinkuyu ve Avanos ilçelerinde bugün eğitime ara verildiği bildirildi.

YOZGAT

Yozgat'ta yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak. 

Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde eğitime bugün ara verildi Kar yağışı ve aşırı buzlanma nedeniyle Akdağmadeni ilçesinde ilk ve orta dereceli okullarda bugün eğitime ara verildiği bildirildi. Kürekli, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle muhtemel sorunların önlenmesi amacıyla bu kararı aldıklarını söyledi. Olumsuz hava koşulları nedeniyle kamuda çalışan hamile ve engellilerin de bir gün idari izinli sayılacağı belirtildi.

ERZURUM

Erzurum'da yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak. 

Kent merkezi ve bağlı tüm ilçelerde kar yağışı nedeniyle okullar perşembe günü tatil edildi Erzurum'da kent merkezi ve bağlı tüm ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okulların bugün (perşembe günü) tatil edildiği bildirildi. Erzurum Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kent merkezi ve bağlı ilçelerde kar yağışının etkisini sürdürdüğü hatırlatıldı. Yoğun kar yağışı nedeniyle kent geneli ve bağlı tüm ilçelerde okul öncesi, ilköğretim okulları, liseler ve özel eğitim kurumlarının bir gün süreyle tatil edildiği belirtilen açıklamada, kamuda görev yapan hamile personel ve engellilerin de bir gün süreyle idari izinli sayılacağı kaydedildi.

DÜZCE

Düzce'de, yoğun kar yağışı nedeniyle il genelindeki tüm okullarda bugün eğitime ara verildiği bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar yağışının gece  saatlerinden itibaren artarak devam etmesinin beklendiği için kentteki tüm okullarda bugün eğitime ara verildiği belirtildi.  Kamu kurumlarında görev yapan engelli personel ve hamilelerin de bugün  idari izinli sayılmasının uygun görüldüğü ifade edilen açıklamada, yılbaşı ve  hafta sonu tatili de eklendiğinden, okullarda eğitime 4 Ocak 2016 Pazartesi günü  yeniden başlanacağı kaydedildi.

KARAMAN

Karaman'da taşmalı sistem kapsamındaki okullarda kar  yağışı nedeniyle bugün eğitim yapılmayacak.

Karaman Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada,  Meteorolojiden alınan bilgiye göre, bugün hava sıcaklığının gece eksi 9, gündüz  eksi 5 derece olmasının beklendiği belirtildi. Açıklamada, don ve buzlanma riski nedeniyle taşımalı sistem  kapsamındaki merkeze bağlı köy ve beldelerde ilköğretim ve ortaöğretim  öğrencilerinin eğitimine 1 gün ara verildiği bildirdi.

SAMSUN

Samsun'un Salıpazarı, Çarşamba, Alaçam, Vezirköprü ve 19  Mayıs ilçelerinde kar yağışı nedeniyle bugün okullarda eğitim yapılmayacak.

BOLU

BOLU’nun Dörtdivan ve Gerede ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar bugün 1 gün süreyle tatil edildi. Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle iki ilçede eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi.

KARABÜK

Karabük'ün Ovacık ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle  okullarda bugün eğitim yapılmayacak.

Valilikten yapılan açıklamada, bugün başlayan, bugün da aralıklarla  devam edecek kar yağışı nedeniyle kentte ulaşımın güçlükle sağlandığı bildirildi.

Vatandaşlara, yoğun kar yağışına karşı tedbirli olmaları uyarısında  bulunulan açıklamada, Ovacık'a bağlı belde ve köylerde, Milli Eğitim Bakanlığına  bağlı, Ovacık Spor Lisesi dışındaki okullarda, eğitim öğretime bugün ara  verileceği kaydedildi.

HAKKARİ

Hakkari il merkezi ve bağlı köylerdeki ilk ve orta  dereceli okullarda, bugün eğitime ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada, kentte olumsuz hava koşullarının  yaşandığı belirtilerek il merkezi ve bağlı köylerde, ilk ve orta dereceli  okullarda (yatılı eğitim kurumları hariç), eğitim öğretime bugün ara verildiği  ifade edildi.

Açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamile  personellerin de bugün idari izinli sayılacağı kaydedildi.

TOKAT

Tokat’ta etkili olan kar yağışının devam etmesi üzerine bazı ilçelerde okullar tatil edildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklama doğrultusunda bugün Almus, Artova, Başçiftlik, Niksar ilçelerinde tüm okullar,  Yeşilyurt İlçesi’nde ilk ve orta okullar,  Pazar İlçesi’nde ise Ovacık, Ocaklı, Doğancalı ve Ballıca köylerinde eğitime 1 gün tatil edildi.

SİVAS

Sivas'ta ekili olan kar yağışı nedeniyle Suşehri ilçesinde bugün  öğleden sonra ve bugün tam gün eğitime ara verildi.

Suşehri Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, kar yağışı  dolayısıyla ilçe genelinde bugün öğleden sonra ve bugün tam gün olmak üzere ilk  ve orta dereceli okulların eğitime ara verildiği belirtildi. Açıklamada, kamuda  çalışan hamile ve engellilerin de izinli sayılacağı ifade edildi.

ÇORUM'DA OKULLAR İKİ GÜN TATİL

Yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Çorum’da da eğitime ara verildi. Çorum Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bugün ve bugün kar yağışı nedeniyle merkez ve ilçelerde ilk ve orta dereceli tüm okulların tatil edildiği, ayrıca tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personelede iki gün izinli verildiği ifade edildi.

KASTAMONU

Kastamonu'nun Şenpazar ve Bozkurt ilçelerinde, kar  yağışı nedeniyle okullarda bugün eğitim yapılmayacak.

ÜNİVERSİTELERE KAR TATİLİ!

Bazı üniversiteler de kar yağışı nedeniyle eğitime ara verileceği duyuruldu. İşte 31 Aralık Perşembe günü eğitime ara veren üniversiteler...

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

31 Aralık 2015 Perşembe günü yapılacak olan dersler ve sınavlar olumsuz hava muhalefeti nedeniyle ertelenmiştir.

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ

Hava muhalefeti sebebiyle 31 Aralık 2015 Perşembe günü (bugün) tam gün, 01 Ocak 2016 Cuma günü ise resmi tatil olduğundan Üniversitemiz 2 gün tatil edilmiştir.

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

Beklenen hava koşulları sebebiyle üniversite yönetimimiz 31 Aralık 2015, Perşembe gününü tam gün tatil ilan etmiştir.

OKAN ÜNİVERSİTESİ

Okan Üniversitesi, bugün için planlanan sınavların, fakültelerin belirleyeceği bir tarihte yapılacağını duyurdu.

PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ

İstanbul Valiliğinden yapılan 31 Aralık 2015 tarihindeki olumsuz hava koşulları ihtimali nedeni ile, 31 Aralık 2015 günü dersler yapılmayacaktır.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul Teknik Üniversitesi’nde de 31 Aralık Perşembe günü tatil edildi.

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Bahçeşehir Üniversitesi de bugün (30 Aralık)  ve bugün (31 Aralık) tatil olduğu açıklandı.

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Üniversitenin Twitter hesabından kötü hava koşulları nedeniyle 31 Aralık’ın tatil ilan edildiği duyuruldu.

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ

Üniversitede 31 Aralık’ta yapılacak finallerin hava koşulları nedeniyle iptal edildiği açıklandı.

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ:

Kötü hava koşulları nedeniyle bugün Üniversitemizin tüm kampüs ve ofisleri kapalı olacaktır.

MEF ÜNİVERSİTESİ:

İstanbul’da bulunan MEF Üniversitesi’nin 31 Aralık Perşembe günü tatil olduğu açıklandı.

SICAKLIK 12 DERECE BİRDEN DÜŞECEK

Ayrıca, sıcaklığın hissedilir derecede (8-12 derece) düşeceği tahmin edilmektedir. Kar yağışı, don ve buzlanmanın ve ani sıcaklık düşüşü nedeniyle halkımızın günlük yaşantısını olumsuz yönde etkilememesi için, aşağıdaki tedbirlerin uygulamaya konulması kararlaştırılmıştır.

Kar kalınlığı 30 santimi geçebilir

Uzmanlar, öğle saatlerinde İstanbul'da karla karışık yağmur başlayacağını ardından bu yağışın kara dönüşeceğini belirterek, kar yağışının 31 Aralık Perşembe ve 1 Ocak Cuma akşamına kadar süreceğini söylediler. Şehir merkezinde kar kalınlığının 10 cm'ye ulaşırken, Beylikdüzü, Çatalca, Terkos, Elmalı gibi yerlerde ise 30 cm'yi aşacağı tahmininde bulundular.

Cuma akşamı kar yağışının kesilmesiyle birlikte sıcaklıkların daha da düşeceğini ifade eden uzmanlar; Türkiye'yi etkesi altına alan yağışlı ve soğuk hava sisteminin cumartesi günü yurdu terk etmesini beklediklerini belirttiler.

"ZORUNLU OLMADIKÇA GEZİ, PİKNİK VE AV AMACIYLA ARAZİYE ÇIKILMAMASI..."

Kar yağışı, don ve buzlanmanın etkili olduğu gün ve saatlerde;

1) Zorunlu olmadıkça vatandaşlarımızın özel araçları ile trafiğe çıkmamaları, araçları ile yola çıkan vatandaşlarımızın mutlaka kar lastiği, zincir, takoz ve çekme halatı vb. kullanmaları/bulundurmaları, araçların teknik yönden gerekli kontrollerini yaptırmaları,

2) Trafik kuralları, işaret ve işaretçilerine uymalar

3) Acil yardım, kurtarma, yol bakım ve müdahale araçlarının, görev mahalline en seri şekilde ulaşmaları için, sürücülerimizin emniyet şeritlerini kullanmamaları ve bu hususta hassasiyet göstermeleri, ayrıca trafiğin yoğun olduğu zamanlarda alternatif güzergâhları kullanmaları, arıza hallerinde araçların sürücüler tarafından terk edilmemesi ve acil çağrı için 155 Polis İmdat, 156 Alo Jandarma, 159 Karayolları telefon numaralarını aramaları,

4) Elektrik kesintisi ve buna bağlı olarak oluşacak su kesintisi, ısınma ve aydınlatma gibi günlük ihtiyaçların karşılanması hususunda tedbirli ve dikkatli olmaları,

5) Elektrik enerjisinin sağlıklı verilemediği hallerde oluşabilecek düzensiz voltaj durumlarında, elektrikli ev aletlerinin kontrollü bir şekilde kullanılması,

6) Görevli ekiplerin çalışmalarını kolaylaştırma yönünde destekleyici anlayışla; site, apartman ve işyeri sorumlu yönetici ve sahiplerinin imkânları ölçüsünde mevcut alanlarını, giriş ve çıkış yollarını kar ve buzdan temizlemeleri,

Ani sıcaklık düşüşlerinin yaşandığı ve olumsuz hava şartlarının hüküm sürdüğü günlerde, sağlık yetkililerinin önerdiği gibi;

7) Yaşlı, çocuk, hamile bayanlar ile kalp ve akciğer hastalığı olanların mecbur kalmadıkça dışarı çıkmaması,

8) Hava koşullarına uygun giysilerin giyilmesi,

9) Zorunlu olmadıkça av, gezi, piknik amaçlı açık araziye çıkılmaması,

10) Kapalı alanlarda mangal gibi aparatların kullanılmaması, baca temizliğinin yapılması ve sobaların dikkatli yakılması

Can ve mal güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir

Ayrıca vatandaşlarımız ihtiyaç duyduğu durumlarda; İstanbul Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nün (İstanbul AFAD) 0212 455 70 00 ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı Afet Koordinasyon Merkezi'nin (AKOM) 0212 444 25 66 numaralı telefonlarını aramaları;"
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
MİRAY SON NOKTAYI KOYDU!

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter