UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞAHAN GÖKBAKAR, SOSYAL MEDYA HESABINDAN ÇOCUĞUNUN DOĞUMUNA GİREN DOKTORA ÖVGÜLER YAĞDIRDI!..

ŞAHAN GÖKBAKAR, SOSYAL MEDYA HESABINDAN ÇOCUĞUNUN DOĞUMUNA GİREN DOKTORA ÖVGÜLER YAĞDIRDI!..

ŞAHAN GÖKBAKAR, SOSYAL MEDYA HESABINDAN ÇOCUĞUNUN DOĞUMUNA GİREN DOKTORA ÖVGÜLER YAĞDIRDI!..

Geçtiğimiz Mayıs ayında nikah masasına oturan, ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı Prag'ta evlenmişti. Şahan Gökbakar’ın eşi Selin Ortaçlı, nikah sırasında da 4 aylık hamileydi.

Dün baba olduğunu Instagram hesabından duyuran Gökbakar, sosyal medya hesabından bir fotoğraf daha paylaşarak çocuğunun doğumuna giren doktora övgüler yağdırdı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafın altına şu yorumu yaptı:

Bebeğimizin ilk günden itibaren takibini yapan ve finalde de güvenle doğurtan değerli dostumuz doktorumuz Furkan Kayabaşoğlu.. Çok zor bir doğum gerçekleştiren yakın bir aile dostumuzun referansıyla tanısıp, ilk günden itibaren kendimizi emanet ettiğimiz orkestra şefi kendisi. Işini bu kadar gönülden yapan, mahremiyet ve gizlilik konusunda çığır açan (ki ünlü kişiler olmak dezavantajdır ve gizlilik daha zordur), tıbbi olarak saatlerce, günler gecelerce bitmeyen sorularımıza bıkmadan cevap veren, birçok doktorun sırf vakit kısıtlılığından sezaryene yönlendirdiği ülkemizde, tıbbi gereklilik olmadıkça (bizde oldu) normal doğum yaptırabilmek için yirtınan, gece gündüz kendi ailesinden bile fedakarlık ederek hastasıyla olan, her lafımızın başında "iyi ki" diye bahsettiğimiz değerli bir doktor dostumuz. Sana ve Alle kliniğine ne kadar teşekkur etsek az Furkan Hoca. Bu deneyimi senle yaşamış olmaktan çok mutluyuz. İyi ki varsın! Adamsın! Bu arada elini tuttuğum Furkan hoca değil benim hanım, aman yanlış olmasın😂😂😂 Seni seviyoruz...

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşahan gökbakar