UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞAHAN GÖKBAKAR’IN FİLMİ 'OSMAN PAZARLAMA’DAN İLK KARELER GELDİ!..

ŞAHAN GÖKBAKAR’IN FİLMİ 'OSMAN PAZARLAMA’DAN İLK KARELER GELDİ!..

ŞAHAN GÖKBAKAR’IN FİLMİ 'OSMAN PAZARLAMA’DAN İLK KARELER GELDİ!..

Son olarak senaryosunu yazdığı ve başrolde oynadığı Recep İvedik 4 adlı filmiyle yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamı elde ederek,  ‘Tüm Zamanların En çok İzlenen Türk Filmi’ne imza atan Şahan Gökbakar’ın merakla beklenen yapımı ‘Osman Pazarlama’dan ilk kareler ortaya çıktı.

 

Senaryosu dört ayda tamamlanan ve İstanbul’da çekilen Osman Pazarlama, 19 Şubat 2016’da Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona girecek.

Ön hazırlıkları altı hafta süren filmin, çekimleri ise beş haftada tamamlandı. Kurgu aşaması İstanbul’da gerçekleştirilen yapımın Post Prodüksiyonu Almanya’da yaptırıldı.

Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı Osman Pazarlama’nın yönetmen koltuğunda ise yine Togan        Gökbakar oturuyor.

Osman Pazarlama, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın (Şahan Gökbakar) kahkaha dolu hikayesini anlatıyor.

İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde yaşayan Osman Şaşmaz, biryandan Uzakdoğu’dan getirdiği ürünleri satmaya çalışırken, diğer yandan da patenti ve icadı kendisine ait patlamaya hazır ürünlere yatırımcı bulup zengin olmaya çalışan küçük ölçekli bir girişimcidir. Sevdiği kızın babasına kendini ıspat etme hırsıyla türlü maceralara atılan Osman’ın en büyük yardımcıları sağ kolu Erkan (Mehmet Selim Akgül) ve aile dostlarının kızı Songül (Feriştah Senem Yıldırım) dür. Osman, bu zorlu ama keyifli yolda, zenginliğin aslında çok da uzakta olmadığını anlar.

Osman Pazarlama, Şahan Gökbakar’ın başrolünde yer aldığı altıncı uzun metrajlı filmi olma özelliğini taşıyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşahan gökbakar  osman pazarlama