Yandex Metrika
Uçankuş
BEŞİKTAŞLI FUTBOLCU GÖKHAN TÖRE'NİN SİLAHLA YARALANDIĞI DAVADA SICAK GELİŞME!..

BEŞİKTAŞLI FUTBOLCU GÖKHAN TÖRE'NİN SİLAHLA YARALANDIĞI DAVADA SICAK GELİŞME!..

13/11/2015 14:19

Gökhan Töre'nin silahla yaralandığı davada tutuklu sanık tahliye edildi

Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin de aralarında bulunduğu 6 kişinin bir barda çıkan olayda silahla yaralanmalarına ilişkin açılan davada sanık Korhan Bahadır tahliye edildi. Mahkeme Bahadır'ı suç vasfının değişme ihtimali ve tutuklu kaldığı süre göz önüne alınarak tahliyesine karar verdi.

Şişli'de bir barda çıkan olayda Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin de aralarında bulunduğu 6 kişinin silahla yarAlanmasına ilişkin davaya devam edildi. İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanık Korhan Bahadır ile tutuksuz sanık Hasan Kutlu hazır bulundu.

Duruşmada ifade veren sanık Hasan Kutlu, olay tarihinde sanık Korhan Bahadır'ın şoförlüğünü yaptığını söyledi.

Saat 03.00-04.00 sıralarında Kutlu'yu bara bırakarak dışarıda beklediğini anlatan Kutlu "Araçta bekliyordum. 1,5 saat sonra barda kargaşa olduğunu, bardakilerin dışarıya çıktıklarını gördüm. Korhan yanıma geldi, beraber arabaya bindik. Ancak arabayı kendisi kullandı. Beşiktaş'a doğru gittik. Herhangi bir şey konuşmadık. Barda ne yaşandığını sormadım. Telefonla herhangi birisiyle konuştuğunu görmedim" dedi.

“TANIMADIĞIM BİR KİŞİ ARABANIN ARKASINA BİNDİ”

Beşiktaş meydanında Korhan Bahadır'ın aracı durduğunu ifade eden Hasan Kutlu, "Benim tanımadığım bir şahıs arabanın arkasına bindi. Bu şahıs belinden silah çıkararak kendisinin barda havaya 2 el ateş ettiğini söyleyerek silahı bana verdi. 'Bunu karakola teslim eder misin?' dedi. Bu kişi Korhan'la konuştu, ancak ne konuştuğunu hatırlamıyorum. Daha sonra araçtan indim. Bir taksiye binerek kardeşimin evine gittim. Saat 13.30 sıralarında da Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü'ne giderek suça konu silahı teslim ettim. Bu kişiyi sonradan hiç görmedim. Suçlamayı kabul etmiyorum. Beraatimi talep ederim" şeklinde konuştu.

Sanık Korhan Bahadır ise, "Yapmadığım bir suçtan dolayı yargılanıyorum. Tahliyemi talep ediyorum" dedi.

Mahkeme heyeti, sanık Korhan Bahadır'ın tutuklu kaldığı süre, dosya kapsamı, suç vasfının değişme ihtimali, delillerin toplanmış oluşunu dikkate alarak tahliyesine karar vererek duruşmayı erteledi.

İDDİANAME

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nca hazırlanan iddianamede, 21 Nisan 2014 günü, saat 05.40 sıralarında Şişli'deki bir barda bulunan sanık Korhan Bahadır'ın, kimliği belirlenemeyen bazı kişilerle anlaşılmayan nedenle tartıştığı ve mekan içinde havaya 2 el ateş ettiği belirtilmişti.

Futbolcu Gökhan Töre, Taner Yalçın, Mahir Arslan, Hüseyin Kanat, Burkay İsen ve Kadircan İpekçi'nin tavandan parçalanıp seken mermi çekirdeğinden yaralandıkları ifade edilen iddianamede sanıklardan Bahadır'ın 'olası kastla öldürmeye teşebbüs' suçundan 25 yıla, sanık Kutlu'nun ise yalancı tanıklıktan 3 yıla kadar hapsi istenmişti.

İHA
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
GÖKHAN TEPE OĞLUNUN YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter