UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

'KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE FLAŞ AYRILIK! PROGRAM YAYINDAN MI KALDIRILIYOR?

'KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE FLAŞ AYRILIK! PROGRAM YAYINDAN MI KALDIRILIYOR?

'KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE FLAŞ AYRILIK! PROGRAM YAYINDAN MI KALDIRILIYOR?

"Kim Milyoner Olmak İster" yarışma ekibi istifa etti. Yarışmanın yayın hayatına geçtiği günden bugüne yönetimde olan Meltem Kayalı ise talihsiz bir kazanın ardından ekranlara veda eden Kenan Işık’tan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını söyledi…  

Milliyet'te yer alan habere göre Meltem Kayalı yönetiminde, dört yıldır atv’de yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışma programının ekibi ayrılık kararı aldı.

2000 yılından bu yana ekranlarda olan ve Kenan Işık’ın sunuculuğu ile bir fenomen haline gelen bu ünlü yarışma programı, Işık’ın talihsiz kazasının ardından Selçuk Yöntem ile yoluna devam ediyordu.

Program yayından kaldırılacak mı?

Meltem Kayalı’nın ekibinin ardından programa atv kendi ekibiyle devam edecek.

İşte Kayalı’nın konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklama:

"Büyük bir özenle sürdürmekte olduğum 'Kim Milyoner Olmak İster' programının yapımcılığından ben ve ekibim aynı titizlikle devam edemeyeceğimizi anladığımız için ayrılmış bulunmaktayız.

Ekip olarak Kenan Işık'ın yaşadığı rahatsızlıktan dolayı çok zor günler geçirdik. Hep onun bir gün döneceği umuduyla programı devam ettirdik. Ve çok sevdiğimiz Selçuk Yöntem'le bu dönemi geçirmek bizi çok mutlu etti.

2000 yılında 'Kim 500 Milyar İster' ismiyle Medyapım'da Kenan Işık'la başladığımız bu programda 2011 yılında tekrar beraber çalışmaya başladığımızda Kenan Bey ve ben şunu gördük ki bizimle birlikte büyümüş bir nesil var ve biz onlara bilginin ne kadar kıymetli olduğunu, analitik düşünmenin ve araştırmanın ne kadar önemli olduğunu anlatabilmişiz. Ve onlar karşımıza bu kez yarışmacı olarak geldiler.

Kenan Bey bana ‘Bir 10 yıl daha sürdürmeliyiz’ dedi ama… Bunu gördüğümüzde çok gururlandık ve ne kadar önemli bir iş yaptığımızı fark ettik. Kenan Bey bana 'Bunu bir 10 yıl daha sürdürmeliyiz, bugünkü çocuklar da ileride yarışabilsinler' dedi. Ben onun bu isteğini yerine getirebilmek için çok çabaladım. Ancak bugün geldiğimiz bu noktada bunun mümkün olamayacağını görmüş bulunmaktayım. Atv programa kendi ekibiyle devam edecek. Umarım bir gün tutkuyla sevdiğim bu programı Kenan Işık'la birlikte tekrar yapabilirim."


Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERKim Milyoner Olmak İster