UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HAKAN SABANCI-ASLIŞAH ALKOÇLAR ÇİFTİ AYRILDI MI? İKİLİ HAKKINDAKİ İDDİALAR DOĞRU MU?

HAKAN SABANCI-ASLIŞAH ALKOÇLAR ÇİFTİ AYRILDI MI? İKİLİ HAKKINDAKİ İDDİALAR DOĞRU MU?

HAKAN SABANCI-ASLIŞAH ALKOÇLAR ÇİFTİ AYRILDI MI? İKİLİ HAKKINDAKİ İDDİALAR DOĞRU MU?

Bu yazın en gözde çiftlerinden Hakan Sabancı-Aslışah Alkoçlar’ın ayrıldığı konuşuluyordu. Oysa genç sevgililer, mecburi bir ayrılık yaşıyormuş. Sabancı, staj yapmak için New York’a, Alkoçlar ise okulu için Londra’ya gitmiş.

Ömer-Arzu Sabancı çiftinin ortanca oğulları Hakan ile Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin küçük kızları Aslışah, yazın son günlerinde birbirlerine abayı yakmışlardı. Ancak Ağustos ortasında flört etmeye başlayan aşıkların daha cicim aylarında aralarına ayrılık girdiğini öğrendim!

Bu arada sağda-solda aşıkların ayrıldıklarına dair dedikodular dolaşıyor ama kesinlikle dedikoduların aslı astarı yok. Sadece mecburiyetten kıtalararası bir ayrılık yaşıyorlar!

LONDRA'DA BULUŞACAKLAR

Çocukluktan arkadaş olan Aslışah ile Hakan, Emir Bahadır'ın Göcek'teki doğum günü kutlamalarında yakınlaşmış, arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü.

Ardından aşıklar, Hakan'ın ağabeyi Hacı Sabancı'nın teknesinde Bodrum'da tatil yapmış ve sonra da aşklarını İstanbul'a taşımışlardı. Öğrendim ki, geçtiğimiz yıl Boston Tufts Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Hakan, bir gemi şirketinde üç ay staj yapmak için New York'a gitmiş.

Londra'da ekonomi öğrenimi gören Aslışah da, okulunun açılması ile Londra'ya dönmüş. Bir süre aşklarını kıtalararası yaşayacak olan aşıkların hasreti, 1 Ekim'de bitecekmiş. Çünkü Hakan Sabancı, Londra'ya sevgilisini ziyarete gidecekmiş.

Sabah

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13