UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SERENAY AKTAŞ'TAN SÜRPRİZ DİZİ AÇIKLAMASI! YENİ SEZONDA HANGİ DİZİDE ROL ALACAK?

SERENAY AKTAŞ'TAN SÜRPRİZ DİZİ AÇIKLAMASI! YENİ SEZONDA HANGİ DİZİDE ROL ALACAK?

SERENAY AKTAŞ'TAN SÜRPRİZ DİZİ AÇIKLAMASI! YENİ SEZONDA HANGİ DİZİDE ROL ALACAK?

Ünlü oyuncu Serenay Aktaş “Zeynep” karakteriyle “ Acil Aşk Aranıyor “ dizisiyle anlaştı. Ünlü oyuncunun menajeri Selim Akar sözleşeme imzalanırken dizinin uygulayıcı yapımcısı Suzan Sümeli’nin de olduğu fotoğrafı sürpriz yaparak Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü marka danışmanı Selim Akar’ın Instagram hesabından  paylaştığı fotoğrafın altına ise “ Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Serenay Aktaş Acil Aşk Aranıyor dizisinde Zeynep karakteri ile Show TV ekranlarında. Med yapım ailesine ve sayın Fatih Aksoy’a sonsuz teşekkürler. Uygulayıcı yapımcımız Suzan Sümeli ile yapmış olduğumuz protokolümüz hayırlı uğurlu olsun “ notunu düştü. Aktaş’ta kendi Instagram hesabından paylaştığı “ Hadi bakalim Allahim utandirmasin...

#MedYapim - #AcilAskAraniyor ailesine yeni sezonda "Zeynep" karakteriyle dahil olacagim.

Yapimcimiz; Fatih Aksoy ve Uygulayici Yapimcimiz @sznsumeli :') Ailenize dahil oldugum icin cook mutluyumm ve de olukca heyecanliyimm... Canim menajerim @selimakarmarkaofisi ve @serenayaktasnews ailem, her zaman yanimda oldugunuz icin sizlere minnettarim, var olun... “ mesajıyla heyecanını sevenleriyle paylaştı.

Serenay Aktaş'ın Acil Aşk dizisinde oynayacağını duyan hayranlarından binlerce tebrik mesajı yağdı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13