UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ SUNUCU, EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ 'KİRALIK AŞK'TA BAŞ EDİTÖR OLDU!..

ÜNLÜ SUNUCU, EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ 'KİRALIK AŞK'TA BAŞ EDİTÖR OLDU!..

ÜNLÜ SUNUCU, EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ 'KİRALIK AŞK'TA BAŞ EDİTÖR OLDU!..

Star TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk'a bu hafta ünlü sunucu konuk oyuncu olarak katıldı.

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar'ın paylaştığı Star TV dizisi 'Kiralık Aşk'a bu hafta Esra Eron konuk oyuncu olarak dahil oluyor.  Sunucu Eron, dizide  moda dünyasının ağır topu, çok önemli bir derginin baş editörü Feryal Tümen karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak.

'Kiralık Aşk'ın 21 Ağustos Cuma günü saat 20.00'de ekrana gelecek 10. bölüm konusu şöyle:

Defne artık Sinan'ın asistanı!

Sinan'ın yanında çalışmaya başlayan Defne, bundan sonra Ömer'le aralarının nasıl olacağını kara kara düşünüyor.  Ömer'in kendisine çok kızgın olacağını beklerken hiç de öyle olmuyor. Aksine Ömer'in tavırları, ikilinin arasındaki tansiyonu çok yükseltiyor. Ancak Defne'yi bu sefer bambaşka bir sürpriz bekliyor. Moda dünyasının ağır toplarından Feryal Tümen, Ömer'le açık açık flört ediyor. Bu durum Defne'yi çıldırtıyor! Kıskançlığına hakim olamayan Defne, sürekli kendini Ömer'in dibinde buluyor.

Neriman, Yasemin yüzünden uğradığı hezimetten sonra, bir sonraki hamlesini düşünüyor. Konuya başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor. Acaba Neriman'ın aklından bu sefer neler geçiyor?

Yasemin'in gündemi ise bambaşka. Bugüne kadar kimsenin Yasemin’e davranmadığı gibi davranıyor İsmail. Ezberi bozulan Yasemin, İsmail’in aklını niye bu kadar meşgul ettiğini düşünmeye başlıyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLEResra eron  kiralık aşk