UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DÜNYACA ÜNLÜ ÇİFT DAVID BECKHAM VE VICTORIA BECKHAM'DAN BEKLENMEDİK KARAR!..

DÜNYACA ÜNLÜ ÇİFT DAVID BECKHAM VE VICTORIA BECKHAM'DAN BEKLENMEDİK KARAR!..

DÜNYACA ÜNLÜ ÇİFT DAVID BECKHAM VE VICTORIA BECKHAM'DAN BEKLENMEDİK KARAR!..

Beckham çifti İspanya'daki muhteşem malikaneyi sattı

Gösteri dünyasının en renkli çiftlerinden David ve Victoria Beckham için İspanya defteri tamamen kapandı. Beckham, Real Madrid'de top koşturduğu dönemde satın aldığı malikaneyi bir İspanyol işadamına sattı.

Beckham, Madrid'in La Moraleja semtindeki bu malikaneyi 2005 yılında 3 Milyon Sterlin ödeyerek satın almıştı. Ünlü çift malikanenin tadilatı ve yeniden dekorasyonu için de 350 Bin Sterlin harcadı. Beckham çiftinin bir zamanlar yaşadığı evi bir İspanyol işadamı 4.2 Milyon Sterlin ödeyerek satın aldı.

Böylece Beckham bu satıştan 1 Milyon Sterlin'in üzerinde bir kar elde etmiş oldu. Victoria ve David Beckham çifti bu mülkü  2007 yılından bu yana ellerinden çıkarmaya çalışıyor.

Beckham, 2007 yılında ABD'de giderken malikanelerini satışa çıkardı. Ancak İspanya'nın içinde bulunduğu ekonomik koşullar yüzünden gayrimenkul fiyatları düştü. Satış bir türlü gerçekleşemedi. David ve Victoria Beckham, İspanya'da yaşadıkları dönemde üç ayrı ev kiralamışlardı. Sonunda bu malikaneyie rastlayınca da sahibi olan Fransız çiftten satın almışlardı.

Beckham çiftinin uzun süre satamadığı ama sonunda elden çıkardığ ımalikanede açık hava yüzme havuzu, tenis kortyarı, küçük bir futbol sahası ve çocuklar için oyun alanları da bulunuyor.

David Beckham, hızla yükseldiği kariyerinin ilk dönemlerinde de kazancını gayrimenkule yatırmayı tercih ediyordu. Onun kariyerinin ilk dönemlerinde satın aldığı mütevazı Evlerden Biri bir süre önce 350 Bin Sterlin'e satıldı.

Beckham bu evi 1990'ların ortalarında satın aldı. Daha büyük ve gösterişli evler satın almadaya başlamadan önce oturduğu yer burasıydı.

David ve Victoria Beckham, geçen yıl bu 4 katlı malikaneyi satın aldı. 30 Milyon Sterlin ödedikleri bu yeni evin adı da "New Beckingham Palace" yani Yeni Beckingham Sarayı.

Bu arada çiftin yaşadığı lüks evlerin magazin basını tarafından Buckingham Sarayı'na gönderme yapılarak Beckingham Sarayı olarak adlandırıldığını da hatırlatalım.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13