Yandex Metrika
Uçankuş
SON AYLARIN EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİNDEN OLAN ECE SEÇKİN'DEN ART ARDA BOMBA AÇIKLAMALAR!..

SON AYLARIN EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİNDEN OLAN ECE SEÇKİN'DEN ART ARDA BOMBA AÇIKLAMALAR!..

11/08/2015 11:28

Videoları YouTube’da tıklanma rekorları kırdığı için tartışmalara yol açan genç şarkıcı Ece Seçkin, Türkiye’nin tek eşcinsel yaşam dergisi GZone’la cüretkar bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi ve birbirinden ilginç açıklamalar yaptı.

Youtube tıklanmaları konusunda büyük bir tartışmaya konu olmuştun. Bunun hakkında yorum yapmak ister misin?

Birçok kişi bu konuda bir şeyler söylüyor, benim cevabım ise her zaman aynı. Sayılar benim için sadece dijital verilerden ibaret. Asıl önemli olan konu şarkınızın sokaktaki etkisi, gönül rahatlılığıyla söyleyebilirim ki, Türkiye’de benim şarkımı bilmeyen kimse yok. Yediden yetmişe herkese ulaşabilmek bence büyük bir başarıdır ve bunun sebebinin sadece şarkının gerçekten çok sevilmesi, kolay ezberlenmesi ve özellikle genç kitlenin yani 7-24 yaş arası kitlenin şarkıyı çok benimsemesinden kaynaklandığını düşünüyorum.

Artık insanlar gidip CD almıyor, televizyonda sevdikleri şarkıların çıkmasını beklemiyorlar. Bunun yerine Youtube’ dan açıp dinliyorlar. Bütün çocukların ellerinde birer tablet var. Çocukların benim şarkımı söylerken çekilmiş videolarını, küçük kız çocuklarının müsamerelerde benim elbiseme benzer bir elbise giyip benim hareketlerimi taklit ettiklerini görüyorum. Bunları ezberlemek için bile bir şarkıyı ya da videoyu defalarca dinlemek ve izlemek gerekiyor.

Türkiye’de ve dünya da kendine örnek aldığın isimler kimler?

Türkiye’ de kendime örnek aldığım tek isim Ajda Pekkan. Dünyadan da yaş olarak henüz çok erken olsa da, zamanı geldiğinde kendime örnek alacağım isim Jennifer Lopez olacaktır. Kendisinin çekici ve büyüleyici bir havası var. Sahnedeki ışıltılı halinin yanında, sokakta bambaşka bir havaya bürünebiliyor, içinde bir sürü kadını barındırıyor. Benim de içimde bir sürü kız var, umarım onun yaşına geldiğimde ben de onun kadar başarılı bir duruşa sahip olmayı başarabilirim.

Onur Yürüyüşü’ne destek veren ünlülerden biriydin, bu desteğinden sonra herhangi bir tepki aldın mı?

İnstagram’da o fotoğrafı paylaşırken bir an bile acaba diye düşünmedim. Evet bir kitleden tepki aldım ama bunun yanı sıra bambaşka bir kitlenin de beni sahiplendiğini gördüm, hissettim. Fotoğrafın altına gelen yorumlardan dolayı o fotoğrafı silmedim, yazılan yorumlara ve yapılan tartışmaların hiç birine dokunmadım. Beni takip etmeyen, desteklemeyen birçok insandan destek mesajları aldım, LGBT’ye desteğimi görüp takdir edenler çok oldu.

Ben savaşçı bir kızım, gerek özel hayatımda, gerek mesleğimde zorluklara karşı duruş sergilemekten çekinmem. Kendi hayatımda bile psikolojik olarak savaş verdiğim zamanlar çok oldu. Arkasında olduğum bir konuda düşüncemi dik bir duruşla sergilemekten de çekinmem. LGBT konusunda da öyle yaptım ve çok da iyi yaptığımı düşünüyorum.  
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
MİRAY SON NOKTAYI KOYDU!

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter