UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YAYINLANDIĞI İKİ SEZON BOYUNCA MİLYONLARIN GÖNLÜNE TAHT KURAN ‘KARA PARA AŞK’ EKRANLARA VEDA EDİYOR!..

YAYINLANDIĞI İKİ SEZON BOYUNCA MİLYONLARIN GÖNLÜNE TAHT KURAN ‘KARA PARA AŞK’ EKRANLARA VEDA EDİYOR!..

YAYINLANDIĞI İKİ SEZON BOYUNCA MİLYONLARIN GÖNLÜNE TAHT KURAN ‘KARA PARA AŞK’ EKRANLARA VEDA EDİYOR!..

KARA PARA AŞK VEDA EDİYOR!

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi "Kara Para Aşk"15 Temmuz Çarşamba günü final bölümüyle ekranlara veda ediyor.

Yayınlandığı iki sezon boyunca milyonların gönlüne taht kuran Kara Para Aşk, polisiye-dram ve aşk üçgenindeki başarılı kurgusuyla ekranlara yeni bir soluk getirdi. Elif ve Ömer'i mükemmel çift ilan eden izleyenler ikilinin nefes kesen aşklarını her bölüm büyülenerek izlediler. Takı tasarımcısı olan Elif'in her bölüm kullandığı takılar, giydiği kıyafetler popüler oldu. Ünü ülke sınırlarını aşan dizi dünyanın dört bir yanından milyonlarca insanın beğenisi kazandı. Kuzey Afrika'dan Latin Amerika'ya kadar 41 ülkede yayınlanan dizi birçok dile çevrilerek rekor kırdı. Kara Para Aşk; üniversite, medya ve sektörel kuruluşlardan sayısız ödüle layık görüldü.

RAKAMLARLA KARA PARA AŞK!

Ekranlara 54.bölümüyle veda eden Kara Para Aşk  rakamlarla değerlendirildiğinde ortaya inanılması güç sayılar çıktı.

Kara Para Aşk'ın kamera arkasında 120 kişilik ekip çalışıyor. Dizinin 54 bölüm toplamında; 7.236 figüran rol aldı, 5.130 sayfa senaryo yazıldı, 3.908 kostüm giyildi, 896 takı kullanıldı, 86 şarkı çalındı, 1512 farklı mekanda çekim yapıldı. Çekimler için 3 kez Roma'ya uçan Kara Para Aşk ekibi Roma'da 132 saat çekim yaptı. Elif, Ömer'e 142 kez "komiser", Ömer, Elif'e 180 kez "Sinyora" dedi. Komiser Hüseyin, Ömer'e 270 kez "edem" diye seslendi, Pelin ise Arda'ya 32 kez "allah allah Arda" dedi.

FİNAL BÖLÜMÜ BURSA'DA ÇEKİLDİ!

Dizinin final bölümünde; polislikten istifa etmeyen Ömer'den ayrılan Elif'in bir sahil kasabasında sıfırdan kurduğu yeni hayatı ekrana gelecek. Muhteşem bir manzaranın eşlik edeceği bölüm Bursa'nın Mudanya, Tirilye ve Gölyazı semtlerinde çekildi. Elif ve Ömer'in masalının sonunda kazananın aşk mı olduğu büyük bir merakla bekleniyor.

Ay Yapım imzalı, senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın, yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız'ın üstlendiği Kara Para Aşk hafızalardan silinmeyecek final bölümüyle  15 Temmuz Çarşamba günü saat 21:15'de ekrana gelecek.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13