UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HAYRANLARI BU HABERE ÇOK ÜZÜLECEK! SEVİLEN DİZİ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE EKRAN MACERASINI NOKTALIYOR!..

HAYRANLARI BU HABERE ÇOK ÜZÜLECEK! SEVİLEN DİZİ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE EKRAN MACERASINI NOKTALIYOR!..

HAYRANLARI BU HABERE ÇOK ÜZÜLECEK! SEVİLEN DİZİ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE EKRAN MACERASINI NOKTALIYOR!..

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kara Para Aşk final yapıyor. 'Kara Para Aşk' dizisi 54. bölümüyle final yapacak.

Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Erkan Can, Burak Tamdoğan gibi isimlerin yer aldığı 'Kara Para Aşk' dizisi 54. bölümüyle final yapıyor.

50. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Metin,Tayyar Dündar'ın Hüseyin'in yaşadığını öğrenmesine engel olmak zorundadır. Aksi halde bütün planları alt üst olacaktır. Bunun için Ömer'i bir süreliğine etkisiz hale getirmek ister ve onu tutsak alır. Burhan'ı Hüseyin'e teslim edip Tayyar'ı öldürmesi için gereken koşulları sağlar. Planı tıkır tıkır işlemektedir. Hüseyin Tayyar'ı öldürecek başka ülkeye gidecek, kendisi de Nilüfer'le yeni bir hayata yelken açacaktır. Kağıt üzerinde mükemmel gibi görünen planda hesaplanmayan şeyler vardır.

Tayyar Metin'den şüphelenip onun peşine düşmüştür. Baba oğul arasındaki bu mücadelede galip gelen kim olacaktır. Ömer ortadan kaybolmuştur. Elif onun için deliler gibi endişelenmektedir. Arda ve Pelin de nerde olduğunu bulmaya çalışmaktadır.

Bir depoya zincirlenmiş olan Ömer'in ise tek amacı oradan kurtulup, Elif'in karar duruşmasında Hüseyin'in yaşadığını ispatlayabilmektir. Elif'i özgürlüğüne kavuşturmanın başka çaresi yoktur. Ömer Metin'in elinden kurtulup Hüseyin'i duruşmaya çıkarmayı başarabilecek midir? Elif'in desteğiyle yeni bir hayata başlayan Mert çok heyecanlıdır. Mezuniyet günü gelip çatmıştır. Mert'in mezuniyet töreni herkesin tahmininden büyük sürprizlere gebedir. Mezuniyette yaşanan olaylar Elif'in hayatını baştan sona etkileyecektir.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13