Yandex Metrika
Uçankuş
EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ 'PARAMPARÇA'DA ROL ALAN GÜZEL OYUNCUDAN BOMBA İTİRAF: "O ROL BENİMDİ!.."

EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ 'PARAMPARÇA'DA ROL ALAN GÜZEL OYUNCUDAN BOMBA İTİRAF: "O ROL BENİMDİ!.."

08/06/2015 12:58

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki ’Turki Ekstra’ programında ’Paramparça’ dizisinin genç oyuncuları ile yapılan röportajlar yayınlandı. 

Dizide 'Cansu’ karakterini canlandıran Leyla Tanlar kendisi ve rol arkadaşı Alina Boz ile birlikte Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya başta olmak üzere usta oyuncularla aynı yapımda yer almalarının şans olduğunu anlattı. Tanlar, usta isimler ve dizi ile ilgili şöyle dedi:

"Ustalarımız da bizim yanımızda çocuklaşıyorlar bence. O kadar çok eğleniyoruz ki sette. Onların enerjisi bizi etkiliyor. Nurgül Yeşilçay, benden daha enerjik. Yaşıtımmış gibi davranabiliyor, konuşabiliyoruz. Bizim için çok büyük bir şans bu."

"GERİLİM OLSUN, AĞLAYAYIM"

Tanlar, bir soru üzerine mutlu sahneleri yapmacık bulduğu için fazla sevmediğini anlatırken, "Kriz geçirmeli, ağlamalı sahneler olunca gerilim oluyor, sette iyi yapınca herkes alkışlıyor. Mutlu oluyorsun yönetmenimiz Cevdet (Mercan) hoca geliyor tebrik ediyor falan ben öyle sahneleri seviyorum. Gerilim olsun, ağlayayım istiyorum" dedi.

ALİNA BOZ: AKTRİS OLMAK İSTERİM

Aynı dizide 'Hazal’ karakterini canlandıran Alina Boz, annesinin Rus, babasının Bulgaristan göçmeni olduğunu söyledi. Boz, babasının iş durumu nedeniyle İstanbul’a taşındıklarında 7 yaşında olduğunu, ilkokula İstanbul’da başladığını belirterek, şöyle dedi:

"Bir şekilde özel tiyatro kurslarına da gittim, diksiyon dersleri aldım. Türkçe benim için zor bir dil değildi. Küçüklüğümden beri çok hızlı öğrendim Türkçe’yi. Bir sürü aktivitem var. Ama tiyatro, oyunculuk, bunun yanında sevdiğim çok şeyler. Aktris olmak da isterim ama kendimi ancak ona kilitlemiyorum."

"ÇOK DA ÜNLÜYÜM DİYEMEM"

Alina Boz, Arap sunucu Liana Dahdouh’un sorusu üzerine bütün gün oturup ders çalışmadığı halde kendisini çalışkan bir öğrenci olarak tanımladı. Boz, "Notlarım, defterlerim her şeyim çok düzenli olmalı. O yüzden evet iyi bir öğrenciyimdir" diye konuştu. Boz, role hazırlanırken canlandırdığı karakterin nasıl düşündüğünü ön plana aldığını ifade ederken, "İnsanlar beni gördüğünde 'O kız mısın? diye soruyor. Çok da ünlüyüm diyemem. İnsanların benimle fotoğraf çektirilmek istemesi çok güzel. Değişmedim, değişmeyeceğim de" dedi.

Alina Boz, oynadığı dizideki 'atışmalı- çatışmalı’ sahneleri çok zor olarak değerlendiriren, "İlk başta Cansu’ rolü için gitmiştim. Yönetmenimiz Cevdet Mercan 'Bu kız Hazal olmalı’ dedi. Cansu (Leyla Tanlar) ile yer değiştirdik. Leyla ile gerçek hayatta çok iyi anlaşırız" diye ekledi. 
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
EBRU ŞAHİN VE CEDİ OSMAN SOBELENDİ!

POP TOP 10
 • ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
  1- ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
 • SERDAR ORTAÇ- BİZ İSTEMEZSEK
  2-SERDAR ORTAÇ- BİZ İSTEMEZSEK
 • OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
  3-OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
 • MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
  4-MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
 • MERVE ÖZBEY - KÜL
  5-MERVE ÖZBEY - KÜL
 • İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
  6-İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
 • ZEYNEP BASTIK- HER MEVSİM YAZIM
  7- ZEYNEP BASTIK- HER MEVSİM YAZIM
 • IRMAK ARICI- YAĞMURUM OL
  8-IRMAK ARICI- YAĞMURUM OL
 • TİMUÇİN UFUK& ZELİŞ - ZOR BU İŞLER
  9-TİMUÇİN UFUK& ZELİŞ - ZOR BU İŞLER
 • BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
  10-BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
ALAY KONUSU OLDU
Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter