Yandex Metrika
Uçankuş
UÇANKUŞ'UN MERAKLA BEKLENEN VE FENOMENLEŞEN İNENLER, ÇIKANLAR VE DİBE VURANLAR LİSTESİNDE BU HAFTA KİMLER VAR? OLAY YORUMLAR İÇİN TIKLAYIN!

UÇANKUŞ'UN MERAKLA BEKLENEN VE FENOMENLEŞEN İNENLER, ÇIKANLAR VE DİBE VURANLAR LİSTESİNDE BU HAFTA KİMLER VAR? OLAY YORUMLAR İÇİN TIKLAYIN!

08/06/2015 11:16

Uçankuş’un fenomenleşen ve merakla takip edilen inenler ve çıkanlar köşesi yenilendi!.. Hemen haftanın inenleri ve çıkanlarına bir göz atıyoruz!..

İNENLER:

1 NUMARA BURAK ÖÇZİVİT

Yakışıklılığıyla, özellikle Ortadoğu ülkelerinin gözbebeği konumunda olanBurak Özçivit, son günlerde özel  hayatıyla gündemde olsa da kariyerinin de belki de en kötü günlerini geçiriyor.  Sevgilisi Fahriye Evcen’lebaşrolünü oynadığı Aşk Sana Benzer filminde de istediği rakamlara ulaşamayan yakışıklı oyuncunun Murat Boz’la aynı filmde rol alacağı konuşuluyor. Genel olarak sıkıntılı bir yıl geçiren Özçivit, bu hafta inenler listemizde zirvede…

2 NUMARA CANSU DERE

Ezel ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde canlandırdığı karakterlerle seyircinin benimsediği ve ekranlarda görmek istediği eski manken Cansu Dere, uzun süredir televizyonda yok. Herhangi bir projesi de görünmüyor. Podyumlardan da bir hayli uzak kalan, zaman zaman özel hayatıylagündeme gelen Dere, bu hafta ineler listemizde 2 numarada.

3 NUMARA BEREN SAAT

Beren Saat hakkında söylenecek fazla bir şey yok aslında. Sürekli adı farklı projelerle anılsa da sadece anılmakla yetinen, Kenan Doğulu’ylaevlendikten sonra nedense kariyerinde müthiş bir düşüşe geçen güzel oyuncu, yeni başlayacak olan Kösem Sultan’ı canlandıracağı iddia edilse de haftanın inenleri listemizde 3’üncü sıradaki yerini aldı.

4 NUMARA CAN BONOMO

Eurovision’a katıldıktan sonra beklendiği gibi düşüş yaşayan Can Bonomo,Aralık ayında çıkardığı “Bulunmam Gerek” albümünde de hayal kırıklığıyaşadı. Bunun nedeni olarak kendisini sadece reklam filmine adamış olması düşünülebilir. Özel hayatı ve aykırı tarzıyla sürekli eleştirilen Can Bonomo, haftanın inenleri listesinde 4 numarada.

5 NUMARA EMRE ALTUĞ

Emre Altuğ, müzik kariyerinde çok sıkıntılı zamanlar geçiriyor.  Çağla Şıkel’den boşandıktan sonra sektörden de bir hayli uzaklaşan hatta neredeyse müziği bırakma noktasına gelen Emre Altuğ, yakında müziği bırakırsa şaşırmayın. Emre Altuğ, inenler listemizde 5 numarada.

ÇIKANLAR

1 NUMARA HÜLYA AVŞAR

Yeşilçam ve müzik camiasının her daim gülen yüzlerinden olan Hülya Avşar, her hafta kendisinden bahsettirmeyi başarıyor. Tv8’de yaptığı programında her hafta bir ünlüyü ağırlayan ve o haftaya kesinlikledamgasını vuran, hatta önümüzdeki sezon Kösem Sultan dizisinde rol alacağı konuşulan Avşar kızı, bu hafta çıkanlar listemizde zirvede…

2 NUMARA SERKAN KAYA

Arabeskin parlayan yıldızı hatta son imparatoru lakaplı Serkan Kaya, hem yaza hem kışa damgasını vurdu. Kendi şarkıları, canlı performansıve samimiyetiyle kısa sürede kendisini sevdiren Serkan Kaya’nın çıkışı devam ediyor. Hemen hemen her gün sahnelerde görebildiğimiz, önümüzdeki yıl ise sürpriz bir televizyon programıyla ekranlarda olacağı konuşulan Kaya, haftanın çıkanları listesinde 2 numarada.

3 NUMARA NÜKHET DURU

Türk pop müziğinin efsanevi isimlerinden Nükhet Duru, geçen yıllara resmen meydan okuyor. Yeni çıkardığı “Aşkın Hali” albümüyle ses getiren usta sanatçı haftanın çıkanları listesinde 3 numarada.

4 NUMARA VOLGA TAMÖZ-MERVİ

Yaptığı düzenlemelerle zirvede yer alan isimler tarafından adeta paylaşılamayan Volga Tamözno name isimlerle çalışmama kuralını da bozarak çalışma kararı aldığı Mervi’yle ortalığı yıktı geçti. Mervi ise“Büyüledin” şarkısıyla verilen şansı iyi kullandı ve artık başarılı şarkıcılar arasına girdi. İyi bir ikili olan Volga ve Mervi haftanın çıkanları listesinde 4 numarada.

5 NUMARA SİNAN AKÇIL

Müziğin haylaz çocuğu Sinan Akçıl her zaman olduğu gibi yaz aylarına“Ayıp Yani” ve “Vazgeçilmezim”le damgasını vurdu. Bir yandan beste yapmaya  devam eden, özel şarkılarını ise kendisi söyleyen “Hitman” Sinan Akçıl, bu haftanın çıkanları listesinde 5 numara.

DİBE VURANLAR

1 NUMARA ALTAY

Devri geçen geçen isimlerden olan Altay, son şansını da iyi kullanamadı. “Bay Bay” şarkısının durumu ortada. Ne radyolarda ne de müzik kanallarında görmek mümkün.(Nadiren çıkıyor) Emre Altuğ için söylediklerimizi Altay içinde söylemek mümkün. Altay, İstanbul gecelerinde bir dönem ağırlığı olan ama yanlış yönlendirmeler sonucu çıkardığı albümle çakılan Altay, sahne aldığı yerlerden de kopabilir. Çünkü görünen o ki Altay’a artık ilgi yok. Artık yaşı geçen ama “tay tay” diyerek ilgi görebileceğini sanan ama tutturamayan Altay yanlış ekipler içinde yanlış yönlendirmelerle dibe vuranlar listesinde zirvede. 

2 NUMARA ROBER HATEMO

Bir döneme damga vuran Rober Hatemo devri de artık resmen bitmiş gibi duruyor. İstanbul gecelerinden tamamen kopan, yaptığı albümlerle adeta çakılan, Kıbrıs’ta ölü sezonlarda ucuza iş yapmak isteyen otellerde sahne alarak ayakta durmaya çalışan Rober Hatemo, dibe vuranlar listemizde 2 numarada.

3 NUMARA EMİR

Tarkan’a olan benzerliğiyle yıllardır sektörde çırpınan Emir, yeni albümünü de yapsa, ülkemize gelen dünyaca ünlü isimlerle yan yana resim çektirip haber olmaya da çalışsa başarılı olamıyor. Hep yanlış yerde, yanlış zamanda ve yanlış insanlarla bulunma özelliği taşıyan Emir dibe vuranlarda 3 numarada…

4 NUMARA DİDEM

Oryantal Didem son yıllarda adeta ortadan kayboldu. Ne yaptığını ne bilin var duyan. Arada bir kendisini düğünlerde ya da ülkemize gelen arap turistler için organize edilen gecelerde görebilirdik. Ama hemen hemen 1 yıldır ne ismi duyuluyor ne de bir haber var. Asena’nın full iş yaptığı sektörde hep çok geride olan ve genç yaşında bitikleri oynayan dansöz Didem dibe vuranlar listesinde 4 numarada.

5 NUMARA ZİYNET SALİ

Şüphesiz 2015 yılında hayal kırıklığı yaşatan isimlerim başında Ziynet Sali geliyor. Son olarak Aralık ayında “Gelemiyorum Yanına” albümünü çıkartan ve yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde müzik adına hiçbir şey yapmayan sadece çok ucuz  isimlerin çıktığı festivallerde sahne almakla yetinen Ziynet Sali, artık sıradanlaşıyor. Yanlış yönlendirmeler sonucu sürekli hata yapan ve günden güne adeta eriyen Ziynet Sali, dibe vuranlar listemizde 5 numarada. 

 
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 531 546 08 56
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
ADRIANA LIMA-EMİR UYAR AŞKINDA FLAŞ GELİŞME!

POP TOP 10
 • BEN FERO – BİLADERİM İÇİN
  1- BEN FERO – BİLADERİM İÇİN
 • BURAY-KABAHAT BENDE
  2- BURAY-KABAHAT BENDE
 • YALIN-DEVA BİZE SEVİŞLER
  3-YALIN-DEVA BİZE SEVİŞLER
 • DEMET AKALIN-N’APIYORSAN YAP
  4- DEMET AKALIN-N’APIYORSAN YAP
 • ZARA-KURTULDUM
  5- ZARA-KURTULDUM
 • BİLAL SONSES&BENGÜ –İÇİMDEN GELMİYOR
  6- BİLAL SONSES&BENGÜ –İÇİMDEN GELMİYOR
 • SELAMİ ŞAHİN-BAŞTAN BAŞA SEN
  7- SELAMİ ŞAHİN-BAŞTAN BAŞA SEN
 • MABEL MATİZ- MENDİLİMDE KIRMIZIN VAR
  8- MABEL MATİZ- MENDİLİMDE KIRMIZIN VAR
 • EBRU GÜNDEŞ-AŞIK
  9- EBRU GÜNDEŞ-AŞIK
 • EYLEM AKTAŞ- YÜREĞİMDEN TUT
  10- EYLEM AKTAŞ- YÜREĞİMDEN TUT


İNENLER
 • YAĞMUR SARNIÇ - EMRE AŞIK
  1- YAĞMUR SARNIÇ - EMRE AŞIK
 • HAMDİ ALKAN - SELEN GÖRGÜZEL
  2- HAMDİ ALKAN - SELEN GÖRGÜZEL
 • ALİ KOÇ
  3- ALİ KOÇ
 • ÜNLÜ DAVALARI
  4- ÜNLÜ DAVALARI
 • ALEYNA TİLKİ
  5- ALEYNA TİLKİ
ÇIKANLAR
 • CEM YILMAZ - DEFNE SAMYELİ
  1- CEM YILMAZ - DEFNE SAMYELİ
 • SİNAN AKÇIL
  2- SİNAN AKÇIL
 • MESUT ÖZİL - AMİNE GÜLŞE
  3- MESUT ÖZİL - AMİNE GÜLŞE
 • ALİŞAN - BUSE VAROL
  4- ALİŞAN - BUSE VAROL
 • İBRAHİM KUTLUAY
  5- İBRAHİM KUTLUAY

TOP MEKANLAR

DEMET AKALIN’DAN "TIKLANMAYI YUTMUYORUZ" TEPKİSİ!

ANKET
FAVORİ TATİL YERİNİZ NERESİ?

BODRUM
ÇEŞME
MARMARİS
AVŞA ADASI
ŞİLE
ANTALYA
GÖCEK
FETHİYE
KAŞ
AYVALIK
BOZCAADA
ALANYA


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter