Yandex Metrika
Uçankuş
FLAŞ! EĞLENCE ŞEHRE İNDİ! İSTANBUL GECELERİNE CLUBTABLE OLMADAN ÇIKMAYACAKSINIZ!..

FLAŞ! EĞLENCE ŞEHRE İNDİ! İSTANBUL GECELERİNE CLUBTABLE OLMADAN ÇIKMAYACAKSINIZ!..

15/04/2015 21:22

Türkiye de gece hayatının son adresi ClubTable

Yeme içme, sinema, seyahat ve hatta hastane işlemlerimiz için teknolojinin tüm olanaklarını fırsata çevirmişken gece kulüplerine girişte hala daha problem yaşıyor olmak sizi de rahatsız etmiyor mu?

Amerika’da uygulanan ve büyük başarı elde eden ClubTable sistemi ile gece hayatı daha da kolaylaştı.

İşte ülkemizde eğlence hayatına giren ClubTable kolaylığı;

ClubTable, Türkiye gece hayatına yeni bir rezervasyon modeli getirerek hem gece kulüplerinin hem de gece kulübü müşterilerinin tüm rezervasyon sorunlarını ortadan kaldıracak ve Türkiye gece hayatı standartlarını üst seviyelere çıkartacak bir mobil uygulama. Kullanıcılar, ClubTable mobil uygulaması ile İstanbul'un en kaliteli gece kulüplerinin Stand ve Loca hizmetini, ister bireysel olarak isterlerse arkadaşlarıyla birlikte ödeyerek satın alabilecekler. Bu sayede hiçbir tanıdığa ihtiyaç duymadan, sıra beklemeden ve rezervasyon problemi yaşamadan gece kulübüne gönül rahatlığıyla giderek ayrıcalıklı eğlencenin tadını çıkartacaklar.

Gece Hayatını Kolaylaştırmanın Sırrı

Kullanıcı uygulamayı iPhone’una indirdikten sonra mekanlar bölümünden eğlenmek istediği günü belirliyor ve gitmek istediği gece kulübünü seçiyor. Daha sonra kullanıcı gece kulübü sayfasında bulunan Stand Gold, Stand Premium, Loca Gold ve Loca Premium gibi paketlerden birisi seçip ödeme sayfasına gidiyor. ClubTable uygulamasında 2 farklı yöntemle ödeme yapılabiliyor. Birinci yöntemde müşteri satın aldığı hizmetin ücretini tek başına ödüyor. İkinci yöntemde ise kullanıcı arkadaşlarıyla birlikte ödeme yapabiliyor. “Birlikte Öde” diye adlandırılan bu sistemde kullanıcılar ödeme yapmak istediği zaman, telefon rehberinden arkadaşlarını seçebiliyor ve seçtikleri her bir kişi için ayrı ayrı ödeme tutarı belirleyebiliyor. Amerika’da bunun adı “Split Bill” ve Dünya’da sadece birkaç ödeme sisteminde bulunan bu özellik ile grup olarak gidilen gece kulübü eğlencelerinde yaşanan en büyük problem olan para toplama problemi ortadan kalkmış oluyor.

mekanlar.png görüntüleniyor

Ayrıcalıklı Eğlence

ClubTable kullanan eğlence severler, rezervasyon ödemesini gece kulübüne gitmeden önce yaptığı için rezervasyonları kesinleşmiş oluyor ve gece kulübü kapısında hiçbir problem yaşamadan kulübe giriş yapıyor. ClubTable müşterilerinin gece kulübü kapısında tek yapmaları gereken kulüp görevlilerine isimlerini ve ClubTable ile rezervasyon yaptıklarını söylemeleri. 

Gece kulübüne giriş yapıldıktan sonra garsonlara ClubTable ile rezervasyon yapıldığı söylenir. Garson özel ClubTable iPad’iyle müşterinin ClubTable uygulamasındaki rezervasyona ait QR kodu okur. Kişinin satın almış olduğu ürün garsonun ekranında gözükür. Bu işlemden sonra garson satın alınmış pakete dahil içecekleri servis etmeye başlar.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
ÜNLÜ ŞARKICI İSYAN ETTİ

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter