Yandex Metrika
Uçankuş
FLAŞ! UÇANKUŞ’UN FENOMENLEŞEN İNENLER VE ÇIKANLAR LİSTESİNDE BU HAFTA KİMLER VAR? OLAY YORUMLAR VE İLGİNÇ DETAYLARIN YER ALDIĞI LİSTE İÇİN TIKLAYIN!..

FLAŞ! UÇANKUŞ’UN FENOMENLEŞEN İNENLER VE ÇIKANLAR LİSTESİNDE BU HAFTA KİMLER VAR? OLAY YORUMLAR VE İLGİNÇ DETAYLARIN YER ALDIĞI LİSTE İÇİN TIKLAYIN!..

03/02/2015 09:07

İNENLER

1 NUMARA DEMİR DEMİRKAN

Sertap Erener’le ayrıldıktan sonra kendisini gecelere atanDemir Demirkan, bu hafta inenler listemizde zirvede. Yeni albümünde istediğini alamayan ve sadece gece hayatıyla gündemde olan Demir Demirkan haftanın inenler listesinde zirvede.

2 NUMARA ÖZLEM YILDIZ

Eşi Sinan Serter’le boşandıktan sonra adı farklı kişilerle anılan Özlem Yıldız, özel hayatıyla konuşulmaya devam ediyor. Mustafa Elgin’le birlikte olduğu haberlerinden sonra eleştiri oklarının hedefinde olan Yıldız, bu hafta inenler listemizde 2 numarada.

3 NUMARA KIVANÇ TATLITUĞ

Son dönemde motorlara olan tutkusuyla görmeye alıştığımızKıvanç Tatlıtuğ, kariyeri açısından sıkıntılı bir dönemgeçiriyor. Nedeni ise son dönemde yer aldığı projelerin kötü gitmesi ve yüzü olduğu markaların kendisinden vazgeçmesi olabilir. Yakışıklı oyuncunun kendisine yakışanbir projeyle ekrana dönmesini bekliyoruz. Yakışıklı oyuncu bu hafta inenler listemizde 3 numarada.

4 NUMARA CANSU DERE

Cansu Dere resmen bir anda kayboldu. Zaman zaman gecelerde gördüğümüz güzel oyuncu, kendisini fazlasıyla özletti. Sürekli adı farklı projelerle anılan isimlerden de olsa kendisinden herhangi bir hareketgöremiyoruz. Cansu Dere bu haftanın inenler listesinde 4 numarada.

5 NUMARA HAZAL KAYA

Tv8’de yeni bir diziye başlayacak olmasına rağmen inenler listemize aldığımız Hazal Kaya, sadece son haftalarda değil, son yıllarda da müthiş bir düşüş içerisinde. Bir dönem aldığı kilolarla çok konuşulan Kaya, yeni dizi şansını iyi değerlendirmeli. Ekranların özlenen isimlerinden olanHazal Kaya bu hafta inenler listemizde 5 numarada.

ÇIKANLAR

1 NUMARA PARAMPARÇA

Star Tv’nin belkide en çok izlenen dizilerinden olanParamparça’nın maşallahı var. Pazartesi günleri açık ara zirvede. Zaten kadrosunda bulunan Erkan Petekkaya veNurgül Yeşilçay’ın olması da büyük etken. Hikayesi vesahneleriyle seyirciyi kendisine çeken dizi, bu hafta çıkanlar listemizde 1 numarada.

2 NUMARA BENGÜ

Özellikle yeni imajıyla çok konuşulan Bengü, son günlerin başarılı isimlerinden. Yeni albümü “İkinci Hal” ile iyi bir çizgi yakalayan ve listelerde de zirveye oynayan Bengü, bu hafta çıkanlar listemizde 2 numarada

3 NUMARA ÖZCAN DENİZ

Yılların eskitemediği ismi Özcan Deniz, sinemada daönemli işler yapıyor. Hemen hemen her yıl bir film yapanve beklenenin üstünde bir seyirci kitlesi yakalayan Özcan Deniz, yeni filmi Sevimli ve Tehlike’nin vizyona girecek olmasından dolayı çıkanlar listemizde 3 numarada.

4 NUMARA HADİSE

Prenses şarkısıyla müzik piyasasına bomba gibi bir giriş yapan Hadise, yine turnayı gözünden vurdu. O ses Türkiye yarışmasındaki renkli görüntüleriyle büyük bir sempati kazanan güzel şarkıcı, bu hafta çıkanlar listemizde 4 numarada.

5 NUMARA FAHRİYE EVCEN-BURAK ÖZÇİVİT

Aşk Sana Benzer filmiyle aşklarını da ilan eden ünlü ikiliBurak Özçivit ve Fahriye Evcen, artık ilişkilerini gözler önünde yaşayacak gibi. Her ne kadar  bu aşkın reklam ilişkisi olduğu söylense de Ortadağu’nun en gözde isimlerinden  olan başarılı ikili bu hafta çıkanlar listemizde 5 numarada.  
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
DEMET AKALIN’IN YERSİZ ÖFKESİ

POP TOP 10
 • ECE SEÇKİN - ACAYİP İYİ
  1- ECE SEÇKİN - ACAYİP İYİ
 • HANDE YENER - BELA
  2-HANDE YENER - BELA
 • ZİYNET SALİ - KALBİM TATİLDE
  3-ZİYNET SALİ - KALBİM TATİLDE
 • SERDAR ORTAÇ - BİZ İSTEMEZSEK
  4- SERDAR ORTAÇ - BİZ İSTEMEZSEK
 • OĞUZHAN KOÇ - KENDİME SARDIM
  5-OĞUZHAN KOÇ - KENDİME SARDIM
 • YALIN - OYUNBAZ
  6- YALIN - OYUNBAZ
 • ZEYNEP BASTIK - BİR DAHA
  7- ZEYNEP BASTIK - BİR DAHA
 • EMİR CAN İĞREK - SAMAN SARISI
  8-EMİR CAN İĞREK - SAMAN SARISI
 • IRMAK ARICI - YAĞMURUM OL
  9-IRMAK ARICI - YAĞMURUM OL
 • BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
  10-BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
GUPSE ÖZAY İLE BARIŞ ARDUÇ EVLENDİ!
Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter