UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GÜZEL KÖYLܒNÜN GÜZELİ GİZEM KARACA’DAN, AŞK HAYATI İLE İLGİLİ SAMİMİ AÇIKLAMALAR!..

GÜZEL KÖYLܒNÜN GÜZELİ GİZEM KARACA’DAN, AŞK HAYATI İLE İLGİLİ SAMİMİ AÇIKLAMALAR!..

GÜZEL KÖYLܒNÜN GÜZELİ GİZEM KARACA’DAN, AŞK HAYATI İLE İLGİLİ SAMİMİ AÇIKLAMALAR!..

Oyuncu Gizem Karaca, oynadığı ‘Seni Seviyorum Adamım' filminden sonra bazı şeyleri anladığını belirtirken, "Hayattayken ve yarın ne olacağını bilemezken çok geç olmadan ‘Seni seviyorum' diyebilmek çok önemli" dedi.
Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalı için Zeynep Özek'in hazırladığı ‘Turki Ekstra' programında soruları yanıtlayan Gizem Karaca, 'Aşk'ı sevgiyi daha üst düzeye taşıyan, bazen farklı yollara saptırabilen, çok geniş, karma karışık bir duygu olarak tanımladı. Gizem Karaca, şöyle dedi:
"Aşk, her yerde vardır ve çok güzeldir. Karşı cinsle ilişki içerisindeyken ‘Seni seviyorum' diyebilmek benim için biraz zaman alır. Fakat bizim bu; filmde bizim ana metnimiz. İnsanlar, ‘Seni seviyorum' demekten biraz korkar oldu. Ya da ağız alışkanlığı oldu. Artık 'Seni seviyorum' demek, 'Günaydın' demeye benzer bir şey oldu. Ben ‘Seni seviyorum' cümlesini fazla söyleyebilen bir insan değilim. Hayattayken ve yarın ne olacak diye bilmiyorken çok geç olmadan 'Seni seviyorum' demek önemli."
"UYUŞMAZLIĞI' YAKALADIK"
Karaca, rol arkadaşı Barış Kılıç'ı ‘Şimdiye kadar çalıştıklarının dışında bir karakter', daha sakin, daha oturaklı ve olgun biri olarak değerlendirdi. Gizem Karaca "İyi ki öyle olmuş. 'Uyum' demeyeyim, ‘Uyuşmazlığı' yakaladık, filmde bunu yansıtabildik. Barış ile çalışabilmek çok keyifliydi."


SENİ SEVİYORUM ADAMIM FİLMİNDEN CESUR SAHNELERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!.. 

GİZEM KARACA'DAN SEKSİ POZLAR FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!...

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13