UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KADIKÖY BELEDİYESİ’NİN BAŞLATTIĞI KAMPANYAYA EN BÜYÜK DESTEK ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ’DEN GELDİ!..

KADIKÖY BELEDİYESİ’NİN BAŞLATTIĞI KAMPANYAYA EN BÜYÜK DESTEK ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ’DEN GELDİ!..

KADIKÖY BELEDİYESİ’NİN BAŞLATTIĞI KAMPANYAYA EN BÜYÜK DESTEK  ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ’DEN GELDİ!..

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, Kadıköy Belediyesi'nin başlattığı petshoplar da hayvan satışı yasağına destek verdi. Kadıköy Belediyesi geçici hayvan bakım merkezinde hayvanlarla hoşça vakit geçiren Özpirinçci, "Aynı dünyayı paylaşıyoruz ve beraber yaşamak zorundayız" dedi.

Kadıköy Belediyesi geçici hayvan bakım merkezine 18 ton kuru mama bağışı yapıldı. Cat&Dog dergisi desteği ve Nestle Purina firmasının sponsorluğu ile gerçekleşen mama yardımında ünlü oyuncu Özge Özpirinçci de bulundu. Hayvanlara ayrı bir ilgisi olduğunu söyleyen Özge Özpirinçci, "Barınağa gelip minik dostlarımızla birlikte olmak ve bu güzel organizasyonda bulunmak inanılmaz bir mutluluk benim için. Barınaklarımız çok güzel bir şekilde çalışıyor. Bunu görmek güzel bir şey çünkü aynı dünyayı paylaşıyoruz ve beraber yaşamak zorundayız" dedi.

Barınakta keyifli zaman geçiren Özpirinçci Kadıköy Belediyesi'nin başlattığı petshoplar da hayvan satışı yasağına destek vererek, "Satın alma sahiplen, bundan güzel başka ne olabilir ki" dedi. 

ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ!..

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13