UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

FLAŞ! İKİ YIL ÖNCE PİLOTUYLA EŞCİNSEL İLİŞKİ YAŞADIĞI İDDİA EDİLEN ÜNLÜ OYUNCU İLK KEZ KONUŞTU!..

FLAŞ! İKİ YIL ÖNCE PİLOTUYLA EŞCİNSEL İLİŞKİ YAŞADIĞI İDDİA EDİLEN ÜNLÜ OYUNCU İLK KEZ KONUŞTU!..

FLAŞ! İKİ YIL ÖNCE PİLOTUYLA EŞCİNSEL İLİŞKİ YAŞADIĞI İDDİA EDİLEN ÜNLÜ OYUNCU İLK KEZ KONUŞTU!..

The Daily Beast’e konuşan aktör, “Bu her aktörün Aşil topuğudur” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "İnsanların para istemesiyle alakalı bir durum bu. Hepsi bu. Pek çok farklı şekilde yaşanabiliyor. Aslında söylenenlerle çok fazla ilgilenmiyorum. Başka birisi olsa benden daha fazla tepki gösterirdi. Ancak ben artık medyada çıkanlarla ilgilenmemeyi öğrendim, çünkü önünü alamıyorum. Sanırım bu yüzden bu konu hala konuşuluyor.”

İddiaları saldırgan bulup bulmadığı sorulduğunda ise, Travolta şöyle cevap verdi: O sırada oğlumu kaybettiğim için, iddiaların saldırganca bir tutum içerdiğini düşündüm. O sırada kendimi çok aşağı hissettim. Seksle ilgili konular her zaman birilerinin ilgisini çekecektir. Ama ailemden uzak durun! Ayrıca tüm medya olmasa da bazı medya kuruluşlarının bu konuyla ilgili belden aşağı vurduğunu düşünüyorum.

Hollywood'un deneyimli aktörlerinden John Travolta ile eski pilotu Douglas Gotterba arasında bir ilişki yaşandığı iddiaları ortalığı kasıp kavurmuştu. Öpüşürken çekilen fotoğraflarının magazin basınında yer alması bu söylentileri iyice alevlendirmişti.

İşin ilginç yanı ise bu iddiaların sahibinin pilot Gotterba olmasıydı. Gotterba ilişkilerinin 6 yıl sürdüğünü iddia etmiş, 1987 yılında kendi isteğiyle işten ayrılınca da sona erdiğini söylemişti. Travolta bu iddialar yüzünden Gotterba’ya dava açmış, Gotterba ise aralarında herhangi bir gizlilik anlaşması bulunmaması sebebiyle, “özel hayatını ve yakın ilişkisini” açıklamakta özgür olduğunu savunmuştu. Bu yılın Ocak ayında mahkeme bu açıklamaları yapmak konusunda özgür olduğuna karar vermişti.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERJohn Travolta  aktör  eşcinsel  ilişki