UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TUĞBA ALTINTOP'TAN KIZLARINA BÜYÜK SİTEM! "KIZINI DÖVMEYEN DİZİNİ DÖVERMİŞ"!

TUĞBA ALTINTOP'TAN KIZLARINA BÜYÜK SİTEM! "KIZINI DÖVMEYEN DİZİNİ DÖVERMİŞ"!

TUĞBA ALTINTOP'TAN KIZLARINA BÜYÜK SİTEM! "KIZINI DÖVMEYEN DİZİNİ DÖVERMİŞ"!

Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop, geçirdiği estetik ameliyatlar sonrası aramayan kızlarına kırgınlığını dile getirdi.

Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop, bir televiyon programında Almanya’da yaşayan kızları Su ve Şevval’e sitem etti.

Tuğba Altıntop “Estetik de olsam ameliyat geçirdim. Rafet arayıp ‘Geçmiş olsun’ bile demedi. Kızlarıma gelecek olursak; 1.5 ay Türkiye’de tatil yaptılar, 1 saat yanıma bile gelmediler. Ben onların annesiyim. Kırıldım, çok üzüldüm. En son bu yüzden ağladım. Yüz yüze geleceğiz. Onlara diyeceklerim var. Bir ayar yapacağım. Kızını dövmeyen dizini dövermiş” dedi.

Tuğba Altıntop “Eski eşiniz Rafet El Roman kendisinden 23 yaş küçük Ceren Kaplakaslan ile evlendi, kızlarınızın arası cici anneyle iyi. Kıskandınız mı?” sorusuna; “Asla. Estetiği de bu yüzden yaptırdığım iddia edilebilir, ama doğru değil. Rafet’in anne-babası kızlarıma ‘Gidin annenizi görün’ diyebilirdi. Alayına kırgınım. Hepsini Allah’a havale ediyorum.” yanıtını verdi.

Tuğba Altıntop “Evlilik haberini nasıl aldınız?” sorusuna ise “İnternetten gördüm, kimse bana haber vermedi” dedi.

Tuğba Altıntop 2005 yılında kızlarının velayeti nedeniyle eski eşi Rafet El Roman ile yaşadığı sıkıntılar yüzünden blumia geçirdiğini, kanser riski atlattığını da ilk kez açıkladı. “Sebepsiz yere kilo veriyor, sürekli kusuyordum. En son 43 oldum. Testler yapıldı. Doktorlar ‘Kan değerleriniz iyi değil, kanser riskiniz yüksek’ dedi. Hastaneden ağlayarak çıktım. Rafet’e telefon açıp ‘Velayet senin olsun, istemiyorum’ dedim. Hayata tekrar zor döndüm. Ve bir karar aldım; kırılıp üzülebilirim. Ama hayatımı karartmayacağım. Giden sevgili, koca olsun. Umurumda bile değil.” açıklamasında bulundu.

HABERTÜRK

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13