UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

FLAŞ! HANGİ MİLLİ FUTBOLCUNUN BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE SEVGİLİSİNİ DÖVDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ?

FLAŞ! HANGİ MİLLİ FUTBOLCUNUN BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE SEVGİLİSİNİ DÖVDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ?

FLAŞ! HANGİ MİLLİ FUTBOLCUNUN BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE SEVGİLİSİNİ DÖVDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ?

İbrahim Toraman, futboldan çok karateye merak sardı! Beşiktaşlı takım arkadaşlarıyla sürekli kavga eden futbolcunun hedefinde bu kez sevgilisi vardı. Toraman, önceki gün İstinyePark'ta 'Gülo' isimli aşkını darp etti.

 

Yeşil sahaların 'Karate Kid'i İbrahim Toraman, bu kez İstinyePark'ta ortaya çıktı. Siyah-Beyazlı takımdaki arkadaşlarıyla ve son olarak Sezer Öztürk'le ettiği kavga yüzünden süresiz kadro dışı bırakılan Toraman, şiddetten vazgeçmedi!

 

OLAY YERİ; İSTİNYEPARK

 

Futbol sahalarından uzak kaldığı enerjisini gece hayatında atan İbrahim Toraman, son dönemde de sadece özel hayatıyla anılır oldu. Kariyerindeki başarısızlık yüzünden öfkesi iyice artan futbolcu, sporun değişik dallarına el attı! İbrahim Toraman, iddiaya göre önceki gün gittiği İstinyePark'ta ortalığı birbirine kattı. Esmer sevgilisiyle hararetli bir şekilde tartışan ünlü futbolcunun öfkesi; ilerleyen dakikalarda arttı.

 

ARAYA GÜVENLİK GİRDİ

 

Korkuya kapılan esmer güzel, koşarak İbrahim Toraman'ın yanından kaçtı. Toraman ise sevgilisinin arkasından "Gülo" diye seslenip esmer genç kızı yanına çağırdı. İkili yan yana gelince tartışma yine alevlenip iddiaya göre fiziksel saldırıya dönüştü.

 

Toraman'ın 'Gülo' diye seslendiği aşkı, çığlıklar atarak AVM'nin güvenliğinden yardım istedi. Güvenlik, ünlü futbolcunun elinden sevgilisini zor da olsa aldı. İbrahim Toraman, dışarıya çıkartılıp sakinleştirilirken; sevgilisi ise AVM'den hızla kaçtı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERibrahim toraman  istinye park  dayak