UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

"YAĞMUR-KIYAMET ÇİÇEĞİ" FİLMİNDE KAZIM KOYUNCU'YU CANLANDIRAN ENGİN HEPİLERİ, SANATÇININ AİLESİYLE BİR ARAYA GELDİ!

"YAĞMUR-KIYAMET ÇİÇEĞİ" FİLMİNDE KAZIM KOYUNCU'YU CANLANDIRAN ENGİN HEPİLERİ, SANATÇININ AİLESİYLE BİR ARAYA GELDİ!

"YAĞMUR-KIYAMET ÇİÇEĞİ" FİLMİNDE KAZIM KOYUNCU'YU CANLANDIRAN ENGİN HEPİLERİ, SANATÇININ AİLESİYLE BİR ARAYA GELDİ!

“Yağmur-Kıyamet Çiçeği” filminde Kazım Koyuncu’yu canlandıran Engin Hepileri, çekimler için gittiği Artvin’de sanatçının ailesiyle bir araya geldi.

Ünlü oyuncuyu oğullarına benzeten Hüsniye-Cavit Koyuncu çifti, duygusal anlar yaşadı.

 2005 yılında akciğer kanseri nedeniyle yaşamını kaybeden Kazım Koyuncu'nun hayatını anlatan "Yağmur-Kıyamet Çiçeği" filminin çekimlerine, ünlü şarkıcının doğup büyüdüğü Artvin'in Hopa İlçesi'ne bağlı Pançol Köyü'nde devam ediliyor. Filmde Kazım Koyuncu'yu Engin Hepileri, babasını Altan Erkekli ve abisini de Rıza Sönmez canlandırıyor. film ekibi, geçtiğimiz günlerde sanatçının ailesiyle bir araya geldi. Hürriyet'in haberine göre Hepileri'yi görünce duygusal anlar yaşayan Cavit Koyuncu, oyuncuyu oğluna çok benzettiğini söyledi. "Engin Bey oğluma gerçekten çok benziyor. Ben bu film işlerinden çok anlamam ama dilediğim tek şey oğlumun hayatını eksiksiz bir şekilde beyazperdeye yansıtmaları" diyen Koyuncu, oğlunun şarkılarını dinleyip dinlemediği sorusuna ise "Açıkçası dinleyemiyorum, çünkü bu bana acı veriyor" yanıtını verdi. Kazım Koyuncu'yu canlandırdığı için mutlu olduğunu söyleyen Engin Hepileri de aralarındaki benzerlik konusunda şunları söyledi: "Daha önce beni Kazım'a benzeten olmuyordu ama ne zaman ki bu proje gündeme geldi, herkes beni ona benzetmeye başladı. Şu an filmde Kazım'ın kısa saçlı halini canlandırıyorum, İstanbul'daki çekimlerimizde uzun saçlı olacağım. Uzun saçlı halim daha çok benziyor." "Yağmur-Kıyamet Çiçeği"nin ekim ya da kasım aylarında vizyona girmesi planlanıyor.

 Acıları çok büyük

 Koyuncu ailesi, Paçol'daki evlerinin kapılarını film ekibine açtı. Kazım Koyuncu'nun annesi ve babasıyla tanışan Engin Hepileri, "Onların karşısında durmak çok zor, çünkü acıları çok büyük" dedi.

Şapka hediye edeceğim

 Kahvehanede geçen bir sahnede rol alacak olan baba Cavit Koyuncu, filmde kendisini canlandıran Altan Erkekli'ye hediye vereceğini söyledi: "Ben hep şapkayla dolaşırım, Altan Bey'e de şapka hediye edeceğim."

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13