UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ALİ AĞAOĞLU’NDAN, 5’İNCİ ÇOCUĞUNUN ANNESİ PETEK ERTÜRE’YE 600 BİN DOLARLIK HEDİYE!

ALİ AĞAOĞLU’NDAN, 5’İNCİ ÇOCUĞUNUN ANNESİ PETEK ERTÜRE’YE 600 BİN DOLARLIK HEDİYE!

ALİ AĞAOĞLU’NDAN, 5’İNCİ ÇOCUĞUNUN ANNESİ PETEK ERTÜRE’YE 600 BİN DOLARLIK HEDİYE!

Ali Ağaoğlu, 5. çocuğunun annesi Petek Ertüre için kesenin ağzını açtı. Ağa, güzel aşkına Ali Ege'yi doğurma hediyesi olarak 600 bin liralık pırlanta taşlı yüzük aldı

Aile bireylerine yaptığı jestler ve aldığı hediyelerle sık sık gündeme gelen Ali Ağaoğlu, bu kez sevgilisi Petek Ertüre için servet harcadı. Ağa'nın 5. çocuğu Ali Ege'nin annesi Ertüre; önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Keyifli halleri ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken Petek Ertüre'nin parmağındaki yüzük de gözlerden kaçmadı. Ertüre'nin 8 karatlık pırlanta taşlarla süslü yüzüğünün Ali Ağaoğlu tarafından kendisine doğum hediyesi olarak verildiği öğrenildi.

ÖNCEKİ ARMAĞAN VIP MİNİBÜS

Gösterişli yüzüğün fiyatının ise yaklaşık 600 bin lira olduğu tahmin ediliyor. Ali Ağaoğlu, daha önce de Petek Ertüre'ye doğum jesti olarak 300 bin liralık VIP minibüs hediye etmişti. Birlikte olduğu günden beri Petek Ertüre'ye her yaş gününde de pahalı armağanlar veren Ali Ağaoğlu'nun son hediyesi de Ertüre'yi çok mutlu etti. Petek Ertüre'nin 600 bin liralık pırlanta yüzüğünü gazetecilerin objektiflerine poz verirken gururla göstermesi de gözden kaçmadı.

PARMAKTA SERVET

Bebek'teki bir kafede basın mensuplarına poz veren Petek Ertüre, doğum hediyesi olan 600 bin liralık pırlanta yüzüğünü de gururla sergiledi.

GÖSTERiŞLi ANNE

Önceki gün Bebek'te yakın dostlarıyla buluşan Ertüre, kürk paltosu ve şıklığıyla dikkat çekti.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERali ağaoğlu  petek ertüre