UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DEVLERİN BULUŞMASI!

DEVLERİN BULUŞMASI!

DEVLERİN BULUŞMASI!Karadayı dizisinin ekibi,önceki gece Bergüzar Korel’in organize ettiği yeni yıl partisinde  bir araya geldi.

 

Karadayı’nın Hakime Feride’si Bergüzar Korel’in Beyoğlu’ndaki bir mekânda verdiği yeni yıl partisine dizi ekibinden Kenan İmirzalıoğlu, Rıza Kocaoğlu, Melike İpek Yalova, Sarp Akkaya, Uluç Bayraktar ve Kerem Çatay katıldı. Gecede Korel’i eşi Halit Ergenç de yalnız bırakmadı.

 

Saat 21.00’de başlayan parti, 03.00’e kadar sürdü. Gecenin yıldızı ise konuklarını seslendirdiği şarkılarla eğlendiren Korel’di.

Korel, gazetecilerin “Sesiniz İstiklal Caddesi’ne kadar geldi, herkes sizi dinledi” sözlerine, “Şaka yapıyorsunuz. O kadar ses geldi mi!” diyerek gülümsedi.

Korel’in evde de şarkılar söylediğini belirten Ergenç, “Sizin için söylediği özel bir şarkı var mı?” sorusuna “O bize özel” şeklinde cevap verdi.

 

GİDİP KIVANÇ'I ARAMAYIN

Yapımcı Kerem Çatay, partiden çıkışta, Kartepe’de çekilen yeni dizisi “Kurt Seyt&Shura”nın setinden görüntülerin basına yansımasıyla ilgili soruları yanıtladı: “Çekimlere 4 gün ara verdik. Boşuna Kocaeli’ne gidip Kıvanç’ı (Tatlıtuğ) aramayın!”dedi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERmuhteşem yüzyıl  karadayı  yılbaşı  parti