Yandex Metrika
Uçankuş


DENİZLİ’DE YURDUN TUVALETİNDE YAŞANAN VAHŞETİN ŞOK EDİCİ DETAYLARI ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI!..

DENİZLİ’DE YURDUN TUVALETİNDE YAŞANAN VAHŞETİN ŞOK EDİCİ DETAYLARI ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI!..

16/11/2013 23:31


 

Türkiye dün akşam saatlerinden itibaren Denizli’deki kan donduran olayı konuşuyor...

 

Denizli’de Kredi Yurtlar Kurumu'na bağlı yurdun tuvaletinde dünyaya getirdiği kız bebeğinin, iddiaya göre başını kesip gövdesinden ayırdıktan sonra cesedi odasındaki ayakkabı dolabında saklayıp, çağırdığı askerdeki erkek arkadaşı F.C.'nin izin alarak gelmesiyle de polise teslim olan Pamukkale Üniversitesi öğrencisi Ü.T.’nin adliyeye sevk edilmesi bekleniyor. Ü.T.'nin erkek arkadaşı F.C. ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. F.C.’nin askere gitmeden önce kız arkadaşına evlilik teklifinde bulunduğu, ancak Ü.T.’nin okulu nedeniyle olumsuz yanıt verdiği öğrenildi.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinin toplantısında “Denizli’de şahit olduk. Yurtların yetersizliği beraberinde çeşitli sıkıntılar doğuruyor. Kız-erkek öğrenciler aynı evde kalıyor. Bu yapımıza ters" sözleri bir süre önce kamuoyunda tartışıldı. Günlerce Denizli başta olmak üzere apartlar ve 'öğrenci evleri' tartışıldı. Bu konudaki tartışmalar küllenirken, duyanların ürperten bir haber, bu kez Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bir yurttan geldi.

 

Pamukkale Üniversitesi Kınıklı yerleşkesindeki Kredi Yurtlar Kurumu’nda kalan Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Ü.T., yurdun kantininde çalışan 20 yaşındaki F.C. ile tanıştı. İkili bir süre sonra gönül ilişkisi yaşamaya başladı, yaklaşık 9 ay önce F.C. vatani görevini yapmak için askere gitti. İlerleyen dönemde hamile olduğunu öğrenen Ü.T., bu durumu arkadaşları ve ailesinden gizledi.

 

TUVALETTE DOĞUM YAPTI

 

Devlet yurdunda kalan Ü.T., geçen pazartesi günü saat 03.00 sıralarında kaldığı bölümün tuvaletinde doğum yaptı. İddiaya göre, Ü.T., kesici bir aletle, dünyaya getirdiği yaklaşık 3 kilogram ağırlığındaki kız bebeğin başını gövdesinden ayırıp, cesedi kokmaması için çok sayıda poşetin içine koydu ve ayakkabı dolabında saklamaya başladı.

 

 

 

BEBEK CESEDİNİN FOTOĞRAFINI ARKADAŞINA GÖNDERDİ

 

Bir süre sonra olayın şokunu üzerinden atan Ü.T., bebeğin cesedinin fotoğrafını cep telefonuyla çekerek askerdeki erkek arkadaşı F.C.’ye göndererek, biran önce izne gelmesini istedi.

 

Bunun üzerine erkek arkadaşı F.C. de birliğinden izin alarak Denizli'ye geldi. Daha sonra F.C., kız arkadaşı Ü.T. ile birlikte, bebek cesedinin bulunduğu poşeti alıp avukatları eşliğinde dün saat 15.30 sıralarında Polis Merkezi’ne gitti.

 

BEBEĞİN ÖLÜ DOĞDUĞUNU SÖYLEDİ

 

Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından ifadesi alınan Ü.T.’nin bebeğin ölü doğduğunu ve ne yapacağını bilmediği için paniğe kapıldığını söylediği öğrenildi. Polis, Ü.T.’nin yurttaki odasında arama yaptı. Savcının incelemesinin ardından ceset otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

 

ERKEK ARKADAŞI: EVLENME TEKLİF ETTİM

 

Emniyette ifadesi alınan F.C.’nin, askere gitmeden önce Ü.T.’ye evlenme teklifinde bulunduğunu, ancak genç kızın okulu nedeniyle evlenmeyi kabul etmediğini söylediği öğrenildi.

 

SAVCILIKTAN AÇIKLAMA

 

Denizli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Muhammet Savran, konuyla ilgili gece geç saatlerde yazılı bir açıklama yaptı. Savran, gerekli soruşturmanın başlatıldığını kaydetti. Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç da Ankara’da yaptığı açıklamada, Denizli Bölge Müdürü’nü Ankara’ya çağırdıklarını ve Teftiş Kurulu Başkanı’nı da Denizli’ye gönderdiklerini kaydetti.

 

TUTUKLANDI

 

Erkek arkadaşı F.C.’nin askerden izne gelmesiyle de polise teslim olan Pamukkale Üniversitesi Kimya Bölümü 3. sınıf öğrencisi Ü.T. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 Uçankuş BiP ihbar hattı
GÜLBEN ERGEN’İN “SANSÜR”LENEN KASETİ, 5 YIL SONRA YAYINDA!..

VAY!S.SERENGİL, Y.SALKIM, N.DOĞAN VE E.KÖSE’YE “GÜLBEN” YASAĞI!
RATİNGLER BELLİ OLDU!.. DÜN HANGİ YAPIMLAR ZİRVEYE YERLEŞTİ?..

ANKET
SON OLAYLARDAN SONRA OLAY ANKET: ZİNA YENİDEN SUÇ SAYILMALI MI?..

Zina yapmanın cezası olmamalı
Zina yeniden suç sayılmalı


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş